Alati i radionice

hehe,
da, nisam mogao da se setim kakav je pravi naziv :osmeh:
cYleF7x.jpg

Kardan gde si pazario i koja je bila cena?
 
Lako za metanje novih rascjepki, ovaj alat jako olaksava i vadjenje starih napolje, jer kuglica fino centrira izbijac na rascjeplu i ne kida ju... Odlican alat!
 
Otkino kolega jedan zub na zupcaniku od balirke dzon dir...imal iko na ovim nasim krajevima da to moze sanirat il novi zupcanik izradit
 
Otkino kolega jedan zub na zupcaniku od balirke dzon dir...imal iko na ovim nasim krajevima da to moze sanirat il novi zupcanik izradit
Ako je zub u reduktoru, poznanik koji radi usluge je isto imao slucaj da mu je pukao zub. U nedostatku vremena i delova otvorio je reduktor, okrenuo tanjirasti za 180 stepeni, tako da je klip udarao sa zdravom stranom zupcanika.
 
Imas u sijama firmu zupcanik koja to moze odraditi. Ali je jaka cijena, na jednoj dzonovoj blizu mene je odvalio jedan zub i kido osigurac, napravili mu gore za oko 2000KM. Raspitajte se, mozda nije isto.
 
Kada sam ga video koliki je pomislio sam da je 3/4 cola .Steže do 35 kg pa je zato "zavrnuo" četvrtku.Baš lepo radi.





Lako se radi sa njim ,lak je za održavanje.



Pre izvesnog vremena sam nabavio jedan od 5/8 koji steže do 3,5 kg .Njemu sam pravio ručku , pošto je nije imao.I on je ispravan.

 
Kompletirao okasto-okaste ključeve po Vašim preporukama i nabavio zaista kvalitetne za neverovatne (skoro) 3 crvene!!!
Od 6 do 32 plus jedan 30-32...
Ukupno 13 ključeva...
Na Vašaru u Rumi...
Prva fotografija je pre sređivanja, čišćenja i glancanja a druga je, naravno, posle...
Najbolje sam prošao za ovaj veliki 27-32 Unior, GANC NOV, neogreban i nedirnut, ko iz radnje, a platio ga 400 dinara, i što je najneverovatnije, nisam se ni cenkao!!!
Čova imao samo te 27-32 i veće i raznih marki...
Upitah ga jel su to njegovi ključevi, kaže, mrtav-'ladan, pa naravno...
Da su tvoji, brale, ne bi ih ti ovako poklanjao, mislio ja u sebi...
Taj "prodavac" bio u samom kraju Vašara, u Rupačama Ciganskim, on zadnji, pa iza njega ledina....
Samo je ključeve i prodavao, na zemlji i nekoj ponjavi...
Sad mi krivo što ne kupih još koji, mogao sam ga kome pokloniti ili prodati po nabavnoj ceni!!!:ppozdrav:

20170703_121507.jpg


20170703_190626.jpg
 
Kompletirao okasto-okaste ključeve po Vašim preporukama i nabavio zaista kvalitetne za neverovatne (skoro) 3 crvene!!!
Od 6 do 32 plus jedan 30-32...
Ukupno 13 ključeva...
Na Vašaru u Rumi...
Prva fotografija je pre sređivanja, čišćenja i glancanja a druga je, naravno, posle...
Najbolje sam prošao za ovaj veliki 27-32 Unior, GANC NOV, neogreban i nedirnut, ko iz radnje, a platio ga 400 dinara, i što je najneverovatnije, nisam se ni cenkao!!!
Čova imao samo te 27-32 i veće i raznih marki...
Upitah ga jel su to njegovi ključevi, kaže, mrtav-'ladan, pa naravno...
Da su tvoji, brale, ne bi ih ti ovako poklanjao, mislio ja u sebi...
Taj "prodavac" bio u samom kraju Vašara, u Rupačama Ciganskim, on zadnji, pa iza njega ledina....
Samo je ključeve i prodavao, na zemlji i nekoj ponjavi...
Sad mi krivo što ne kupih još koji, mogao sam ga kome pokloniti ili prodati po nabavnoj ceni!!!:ppozdrav:
I ja sam ovih dana kupio dosta kljuceva na vaserima. Sve nemacke renomirane marke. Nije hteo cova u Rumi da proda okasti Stahlwille 24-27 za 500 dinara. Trazio 600 a tata nije hteo :haha:. Opet sam uzeo dosta manjih kjuceva jer tata ih cesto izgubi. Gledao sam i neki komplet Hazet gedora.
 
Za 240€ si imao da kupiš istinski aparat sa svim sertifikatima i garancijom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ово је СО2 и Инвертер у једном.
Није ми био преко потребан ал' ајде.
Не дајем новце на швалерке,у кафане више нејдем,па да себе мало частим.
Имам велики радионички
и аутогени па да комплетирам.

5b482ddb88e21cf568953ad67b8eb31d.jpg
f01f1ec64a4f138ed075fcba2d4bad2d.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh