Alati i radionice

Има ли неко предлог хтео бих да набацим точкове на фрезу, па јел где их купити, или да купим два точка од колица па нешто набуџим, што то заварим и тако то, и сл. и др. Има ли тога на најлон пијаци у Н. Саду или вашару Рума?
 
Koliko je bilo para i gde si kupio?

U Svilajncu,uzeta u kompenzaciju,a kompletan remont,novo crevo15metara,turbo mlaznicu mi odradio jedan covek iz Kacareva,remont,crevo,,mlaznica,ruke sve 400e,stavio nove ventile,gumice,instalaciju,pumpu za gorivo,diznu,i jos dosta sitnica..ja sam prezadovoljan kako pegla.
 
Gedore klješta za zeger prstenove, kao nova



Gedore Carolus nasadni ključevi na 3/4'', od 26-38, novi



Sad imam bar neke gedore za ovu palicu, tražim i većih dimenzija:

KVCyedf.jpg

Ovi nasadni su ti super stvar! Dobra i marka. Koliko si platio i gde(ako nije tajna)?
 
Koja freza je u pitanju? imam ja točkove od honde
Има ли неко предлог хтео бих да набацим точкове на фрезу, па јел где их купити, или да купим два точка од колица па нешто набуџим, што то заварим и тако то, и сл. и др. Има ли тога на најлон пијаци у Н. Саду или вашару Рума?
 
U Svilajncu,uzeta u kompenzaciju,a kompletan remont,novo crevo15metara,turbo mlaznicu mi odradio jedan covek iz Kacareva,remont,crevo,,mlaznica,ruke sve 400e,stavio nove ventile,gumice,instalaciju,pumpu za gorivo,diznu,i jos dosta sitnica..ja sam prezadovoljan kako pegla.

Pre tri godine smo na sajmu kupili roto mlaznicu za karher mx 720...medjutim odjedanput je stala,ne rotira vise...prljavstine nema,pa pretpostavljam da je koliko para toliko muzike?inace placena je oko 60 eura.drzi li taj iz Kacareva i delove?
 
Ima delova,i sto je najbitnije,popravlja,i ima delova za starije masine,koje neki servisi nece da prihvate da rade.napisacu njegov broj..a mlaznicu ne smes da okrenes prema gore,kad pocinjes da peres,jer kuglica spadne dole,pa je posle mlaz zaglavi.
Broj od majstora je
0637718206 Zoran Djelic
 
Koliko ovo čudo troši vazduha ?
Imam mali kompresor od 25 litara.Kada je pun bijaks dobro vrti ,kako pritisak opadne ispod 5-6 bari počinje da usporava.Da li neko zna ko je ptoizvodjač ovog alata ?Verovatno je mnogo radio kada su podaci sa pločice izlizani.

 
Na Enhell-u pise 125 litara u minuti. Mislim da vise manje svi slicno trose.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Има ли неко предлог хтео бих да набацим точкове на фрезу, па јел где их купити, или да купим два точка од колица па нешто набуџим, што то заварим и тако то, и сл. и др. Има ли тога на најлон пијаци у Н. Саду или вашару Рума?
Prodacu ti ja tockove do freze sa felgama od imt 506.
 
Pozdrav svima, pitanje je sigurno pokretano na forumu, ali mi je hitno , pa ga moram ponovo postaviti. Kako se zove spojnica koja ide kao sklop kardana, i prilikom preopterecenja , pocne da preskace, a sluzi i kao jednosmerna spojka ? Hvala
 
Nazad
Vrh