Alati i radionice

juče na najlonu uzmem 7 werko burgija uglavnom nekorištenih za 250din. od 10,5 do 3 koma nešto...
Sva sreća pa nemam vremena da odem do Rume na vašar jer bih se vraćao odande punih ruku a praznih džepova.
Alav sam pa mi sve treba.
Vijam komplet hazet malih gedora da kupim i torex muške-ženske kao i torex odvijače.
 
Ne verujem da ima sa 3/4'' prihvatom nasadni ključ od 8mm :osmeh:. Uzmi komplet Gedore Carolus, na 3/4'', 8 komada od 26-38, u metalnoj kutiji, sad je na nekom sniženju. Uzeo ja za sebe.
Moja greska,radi se o 1/2".
Razmisljao sam o ovoj masini sto sam uzeo a ona je 3/4" pa sam nastavio da pisem o njoj.

Gesendet von meinem HTC Sensation Z710e mit Tapatalk
 
Sređivao sam mengele.Ovoj sam uradio paknu,pošto je kupljena sa jednom paknom.






Ova je kupljena nova ali je loša .Nešto sam stezao malo jače a ona se pokrivila.Probaću sa ovakvim ojačanjima.



 
Poslednja izmena:
Dali netko ima iskustva sa Boxer invertorima
84765cb0b2257892cfbaf713a43e5eb3.jpg


Poslano sa mog HummerLE koristeći Tapatalk
 
Sigurno neko od majstora zna koji je korak navoja na ventilu gume i vanjski i unutarnji. Gogle ne zna.
 
Sad si me obradovao i razočarao. U svakom slučaju hvala :cao: Jel ima to gdje da se kupi da spasim jednu unutrašnju gumu?
 
Dali netko ima iskustva sa Boxer invertorima
84765cb0b2257892cfbaf713a43e5eb3.jpg


Poslano sa mog HummerLE koristeći Tapatalk

Piše na njemu Profesional tool 400A a cena 100€.
Pitam se koliko košta hoby aparat inverter od, neka bude 150A? Ako je profi 100€, hobi nebi smeo biti skuplji od 30€ a oni što traže 300€ za 160A izgleda da se ne razumeju u pare
Ili ja ne umem da prepoznam profi alatku...
 
Da li neko zna ,kako se zove ovaj deo ?Interesuje me šta da tražim ?


forum image hosting
Predpostavljam da je on izgoreo pošto je izgoro vod do njega.Kada sam zaleemio vod (zeleno)počne da smrdi i greje se odmah kada priključim struju.Ovo je od fein šrafilice ,radi samo odvrtanje dok zavrtanje pokazuje da je baterija prazna.Nisam znao da ima ovoliko elektronike inače je ne bih platio 200 dinara.:osmeh:

Kako izgleda,verovatno je mnogo radila.


forum image hosting

Još nešto.Kada startujem prekidač za zavrtanje rele škljoca ali ne ostaje uključen.Ako rele pridržim sa prstom zavrtanje radi.
Relej obeležen strelicom je za zavrtanje.Strelica treba da je kontra okrenuta.


forum image hosting
 
To je grec 1,5A SMD. Tu možeš zalemiti bilo koji drugi ako fizički može da stane. Služi da ispravi naizmeničnu struju u jednosmernu u punjačima.
Traži ga baš po toj oznaci DF02S a prodavci elektronike znaju šta da ti daju umesto njega. Pri namestanju bitan je polaritet. Obavezno +, - i naizmenične zalemiti isto tako kako sada stoji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Po vašarima ,pijacama, buvljacima.Zastanem pored svake mašine koja je narandžaste boje.Ako ima i feinov znak ,sledi cenkanje.
Ovu zadnju sam kupio na vašaru u Bašaidu .Iznenanilo me je koliko elektronike su smestili u tako malu mašinu.



 
Koliko se krecu cene onih malih freza koje sluze za okopavanje izmedju odzaka pasulja ili luka? :)
 
Nazad
Vrh