Alati i radionice

hvala na savetima stigo je ovaj "Straus od 200ah" pa cu javiti utiske, vec na prvi pogled ima dosta plastike :)
2aaaeab04b6c461c8bdc34bd9d23293c.jpg
 
Jel zna neko gde bih mogao kupiti igračku brusilicu na baterije?
Nigde ne mogu naći na netu,u prodavnicama igračaka,kod Kineza... a moj prestolonaslednik zapeo,brusilica pa brusilica.:osmeh:
 
Poslednja izmena:
heh ima već jednu koju sam zakl'o posle šmirglanja ograde i kapije pa je malo razvlači...al ne zuji!:osmeh:
 
Imam neke boce za autogeno a nisu punjene bog zaboravio od kada. Kako to ide oko atesta i ostalog odnosno koliko bi me koštalo da ih napunim i dovedem u radno stanje?
 
Da ih atestiras neisplati se,ali skokni do zrenjanina,u weldgas,i tamo ih zameni za napunjene koje su bazdarene i to ti je to.,oni to ne gledaju za sad,a ti kad menjas,pogledaj da boce budu bazdarene,
 
Sutra u Rumi ako budu bili neki iz Loznice sto prodaju elektro alat, ali imaju i nesto mehanicarskog. Imali su nekoliko tih cetvrtki. Ja kupio jednu za 300 dinara. Takodje 28 na vaseru u Loznici su imali veliki Stahlwille kilo kljuc do 100KG, prihvat 3/4. Cena ispod 100 evra i neki manji do 20kg, prihvat 1/2 za 40 evra. Meni se svidela oba, ali mi nisu potrebni. Ako kome treba, mogu dati broj ljudi. Mozda su na vaseru.

A ja 28. kupio stelujuci Ridgid kljuc za cevi 18". Aluminijumski a cena svega 15 evra. Mnogo koristan alat, kako za cevi tako i za zapekle brezone i ostecene srafove:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh