Alati i radionice

Bilo koja skuplja mora da valja, bila dewalt, bosch, makita.. Samo gledati da je profi linija, kao sto bosch ima plavu liniju.
 
Baš sam ti hteo predložiti.
Imam tu 5030, mnogo dobra mašinica.
Bila je valjda proletos na akciji oko 6000.
Najveća njena prednost je što je tanka i jako lepo leži u šaci, vrlo okretna ..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Ja pre par meseci kupim malu METABO brusilicu, platio je 11600 dinara, ali nova pa mi sve merak. Medjutim, ne lezi vraze, nekako mi kabal dovate kaisevi i remenica od struga i iskidaju ga, a i brusilica je malo letela. Tako da imam novu brusilicu koja je vrlo brzo postala polovna🤣
 
Plavi bosch,mala brusilica,odavno se ne vidi oznaka,kupljena 2008 godine da bi ošmirglala i ožicala dve zmajevke za farbanje,radila bez problema do prosle nedelje. Odneta u bosch servis,opravljena za tri crvene i sad radi kao prvog dana.
 
Volim sav brendiran alat i retko za koji brend se moze reci da je losiji u odnosu na neki drugi ali i meni je Bosch nekako najdrazi.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Tačno,samo treba znati oznaku i model alata,svi katalozi delova su on line dostupni sa cenama. Npr,za malu brusilicu staru 15 godina i dalje moze da se nabavi nov prenosni par zupčanika.
 
Hikoki imam 3 male i jednu malu crvenu makitu i 4 plava bosch i 1 zeleni bosch
Odnos cena kvalitet HIKOKI nema bolje
Velikih mislim da ima 6_7 komada
Sta cu kad volim

Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Po meni je Makita malo ispred Bosh-a.Imam svakakvog alata i Bosch profesional i Hilti i Metabo i Parkside.Sve zavisi šta se koliko koristi i za šta je namenjeno.
 
Nazad
Vrh