Ajnslag tockova

Prednji most ovog same-a jako liči na zetorov! A Zetor 6911 bez problema okreće sa 6rednim špartačem, znači u četvrti red.... i to bez kočnice, samo volanom!
 
pozz,,evo ja sam novi,,pa da kazem neko svoje iskustvo,,imao sam same 85 ks,,sirina prvog trapa 235cm i ima bolji anjslag od zetora 7245 cije je prvi trap mislim sirok 195 cm,,dok mf 3060 cija je sirina 205 cm,,ima bolji anjslag i od samea i zetora,,,i jos nesto,, moje misljenje je da imt 539 ima najbolje rijesen anjslag,,
 
Po meni Massey ferguson ima najbolji ajnslag.Imao sam priliku da vozim razne tipove traktora i mogu vam reci gde sam uspeo da okrenem Massey-a sa tandemom,tamo John Deree nije mogao da okrene ni sam.
 
nisam našao temu,pa ću pitati ovdje.......
IMT 542 ,kad idem putem tresu se prvi točkovi (i volan,naravno),a kad malo izduvam gume ide ok. Šta mu je?
 
Evo ajnslaga nekog traktora MEF 50 ks.. :cao: ::namigivanje::

slika-16435-2010-08-1282303481-velika.jpg


slika-16435-2010-08-1282379821-velika.jpg
 
Au , kapa dole za ajnflag ::svaka cast::
Nego šta mu je ono ispod prednjeg trapa, dizalica neka ?
 
pgmatic je napisao(la):
Po meni Massey ferguson ima najbolji ajnslag.Imao sam priliku da vozim razne tipove traktora i mogu vam reci gde sam uspeo da okrenem Massey-a sa tandemom,tamo John Deree nije mogao da okrene ni sam.

Jesi probao New Holland sa SuperSteer-om? Kad probaš javi nam kakvi su dojmovi. ::namigivanje::
 
Neznam koliko je zahvalno porediti ajnslag na traktorima bez i sa prednjom vucom. Gledao sam na 539 lik poodbijao one granicnike na rukavcu i malte ne pravi slicno kao i ovaj na basicevoj slici stim da je u proljece prilikom oranja i ' manevarskog' okretanja odbio prednji desni tocak kaze nisam nista pogresno uradio samo smotao pun u kanalu od predhodne brazde i malo jaci gas kad ono ostade tocak. :haha:
 
Mozda ce smesno zvucati ali 560 i 577 ja mislim od kraja 80-ih godina pa nadalje imaju drugacije ruke na rukavcima i drugacije stoji poprecna spona pa su traktori okretni kao ti vasi Zetori i Rakovice... :D
 
Tu si u pravu 100% ja sam radio sa 560P ja mislim da je bio 99 godište i imao je dosta veći ajnšlag od našeg 560 koji je 89 god. baš je primetna razlika!
 
Nazad
Vrh