Agro Dan

Agro Dan za subotu 29.10.



---------- Poruka napisana 30-10-11 u 12:44 ---------- Prethodna poruka je 29-10-11 at 17:14 ----------

Agro Dan za 30. oktobar. Pogledajte reportažu iz Muzeja pčelarstva u Sremskim Karlovcima.



---------- Poruka napisana 31-10-11 u 08:50 ---------- Prethodna poruka je 30-10-11 at 12:44 ----------

Agro Dan za kraj meseca.



---------- Poruka napisana 01-11-11 u 08:45 ---------- Prethodna poruka je 31-10-11 at 08:50 ----------

Poskupljuje gas, neophodno podržati udruženja proizvođača organske hrane, popis poljoprivrede sledeće godine.



---------- Poruka napisana 02-11-11 u 11:56 ---------- Prethodna poruka je 01-11-11 at 08:45 ----------

Uh, opet jedan za drugim...elem danas ćete čuti da nam je Amerika odobrila preferencijalni izvoz, da cena pšenice u Srbiji miruje...

 
U današnjoj emisiji pogledajte stav MK grupe po pitanju izvoza šećerne repe, kao i intervju sa dr Životom Jovanovićem sa Instituta za kukuruz Zemun polje.

 
Dakle carda "Na kraj sveta" i dalje radi...ja sam bio cuo da je zatvorena jer je zemljiste na kom se i nalazi carda vraceno manastiru...sjajno mestasce bilo za one koji vole rustiku :D
 
Uh, kako sam se ja jednom davno pre ima vec pet sest godina, razocarao u to mesto.

Izvinjavam se @AgroDan-u, zbog ove digresije, uz napomenu da ubuduce ne poteze kafanske teme, da mu ovo mesto ne bi pretvorili u kafanu. :haha:
 
Poštovani, molim Vas lepo i uljudno da ne zloupotrebljavate ove stranice, pogotovo za takve kafanske priče...:osmeh::ppozdrav:.
A sada, moliću lepo, da se vratimo "ozbiljnijim" temama.

 
Zanimljiv podatak danas u Agro Danu, kaže da u četvrtini sela u Srbiji najmlađa osoba ima više od 60 godina.
Sunoko, kilogram šećera 80 dinara.

 
Agro Dan za 10 novembar. Antraks koji se pojavio u Pirotu pod kontrolom, cena za utovljenu junad miruje. Predsednik Srbije smatra da je za poljoprivrednike dobro što je Delez grupa došla u našu zemlju...

 
Juče nam je bilo godinu dana od početka emisije...Hvala na čestitkama.

Agro Dan za 11.novembar

 
Čestitke ekipi uz malo zakašnjenje, samo nastavite ovako!
5pkf42.gif
 
Agro Dan 13.novembar

U Ćupriji otvoren najveći pogon za proizvodnju stočne hrane u Jugoistočnoj Evropi. Carnex kooperantima koji potpišu ugovor plaća 125 din + pdv/kg tovljenika. Zekin salaš- biser Južnog Srema.

 
U današnjem Agro Danu predlažemo da pogledate zanimljivu vest o poljoprivredi na krovovima.

 
Robne rezerve otkupiće 50.000 tona ovogodišnjeg roda kukuruza po ceni od 18 dinara za kilogram.

 
Nazad
Vrh