Agrimax kukuruz

Sejao sam Agrimax Zeros...nije nista ni bolji ni losiji od ostalih Pionira koje sam sejao.U startu je mnogo lepse izgledao od F02 koji sam imao na istoj parceli,na kraju prinos je bio skoro isti,oko 4,3t po kj sa vlagom od 15%.
 
Sejao sam Agrimax Zeros...nije nista ni bolji ni losiji od ostalih Pionira koje sam sejao.U startu je mnogo lepse izgledao od F02 koji sam imao na istoj parceli,na kraju prinos je bio skoro isti,oko 4,3t po kj sa vlagom od 15%.
Znam da je sejano na simudj,2.duz preko puta ekonomije.
Neki fao 500,sejan je pola njega,pola ns 5043,kazu da je ns bio mnogo bolji.
Imao ga je mcbaycow,u sartovu,neznam kakav je bio,nije izgledao los.
 
Jel sejao jos neko Zeros osim kolege nesica ?? Moj cale cuo kod davidovica u emisiji da nije los za susu pa hoce da probamo na 50a
 
Duna-Agrimax

2rn9c07.jpg


2drcow9.jpg


30ub7kl.jpg


10n9b43.jpg


b4fi47.jpg
 
Ima ovde kod mene blizu ogled agrimaxa . Nije još skidano niti znam kakvi su inače , ali zanimljivo je što se vidi sa puta da je jedan hibrid (čini mi se zona ali provjeriću ) popadao , tj lego ko da ga je oluja srušila , ali samo jedan hibrid , još jedan je prilično popadao li ne toliko a ostali ne ??
 
Jel ima neki cenovnik semena Agrimax za ovu godinu,svidja mi se sto su svi tretirani insekticidom a to meni treba.Mozda bih sejao Zonu.
 
Ohoooo,lepa cena za tretirano seme,Ovo je cenovnik direktno agrimaxa,koliki je PDV jel 20% ili 8% na seme.U radnjama ce biti jeftinije kao i uvek.Prosle godine je kod nas cena bila 3400 din ali seme nije bilo sa insekticidom.

Postavlja se pitanje jel neko sejao Agrimaksa,neko ogledno polje.Na forumu se svelo sve na nekoliko stranih i dva domaca brenda i samo se prica vrti u krug,valjda ima neko da je isprobavao.
Drugar je sejao Blast,u pocetku najbolji na oko,izgledao je kao da ce da odvali,na kraju nije bilo nista,svaki 5-6 imao klip.
Ja bih ove godine isao sa ranijim grupama zrenja,sigurica.
 
E bas lepo,znaci 10%.I ja cu pogledati po apotekama kakva je situacija.Licno mi se svidja sto su tretirani insekticidom.E ostaje da neko napise neka iskustva jer u temi su svi posejali predhodnih godina ali slabo ko da je napisao zavrsno iskustvo.Sto je najgore veci deo slika je bio preko dodaj.rs i to je nestalo.
Mene zanima nesto iz grupe 400 ili 500.
Za sad sam kupio sygentu iz grupe 300 i skoro 500:osmeh:
 
Nazad
Vrh