Agrimax kukuruz

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
28.223
Prošle godine samo Agrimax rodio koliko se da pročitati na netu. :haha:

bojcetic

Član
Učlanjen(a)
14 Jan 2009
Poruka
12.900
Pratim ja njih na facebooku. Hocete da kazete da je ovo laz? Da su simulirali rezutlate:osmeh:
To je Mirotin firma, svidja mi se Dana mleko od njih. I zemlju rade profi u Savi Kovacevicu, ne znam za semensku robu nikada nisam sejao niti je neko to sejao a da ja znam u selu.

bojcetic

Član
Učlanjen(a)
14 Jan 2009
Poruka
12.900
Kucaj Mirotin na internetu pa ces naci da je to sve jedna grupacija. Pocetak je PP Sava Kovacevic u Vrbasu. Izuzetno kvalitetna zemlja. Farma krava, iz farme nastala mlekara Dana. Proizvodi mlekare imaju u mom selu da se kupe, vrhunski kvalitet svega. Agrimax je takodje derivat nastao iz PP Sava Kovacevic.

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
28.223
Malo sam diskutovao sa Goranom i zaključio da nema svrhe boriti se sa vetrenjačama isto kao i sa Zvezdanom po pitanju N.S hibrida.

mcbaycow

Član
Učlanjen(a)
24 Jan 2011
Poruka
1.015
Sta diskutujete? Parcela je navodnjavana od setve do zetve! Zato su ti rezultati i vlage na agrimaxu.
Ja sam ih sejao 2014,15 i 16. i nisu bili losi...
Sejao sam Zeros, Rabinu, i Zonu.
Zona je 2015 bila rekorder kod nas u selu, bila malo susa na tom potesu pala jedna kisa u pravom trenutku kukuruza kao blata.
Zeros u rodnoj 2016. bio sa 5007 dkc i nije zaostajao po prinosu... Tu je bio, ali nije bio bolji.
Kad je losa jesen hoce malo da se slome i polegnu (diabrotika)...

Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10 Dec 2014
Poruka
1.621
Imali negde cenovnik za ovu godinu?
P
Preprosle godine sam dobio dunu na poklon od prijatelja i veoma je lepo rodila i preprosle i prosle godine...

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Vrh