Štore

Ja sam za UTB kupovao na najlonu u NS ima jedan sa RUMUJEŠČE ČAUŠESKU delovima, bio je zdravo skup preko 200e

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Opet ja i ovaj moj drugar...
Znam da sam dosadan, a to sam i ja rekao drugaru, da je pravi gnjavator, ali opet, ali šta ću, daj da mu pomognem...
Njegovo pitanje glasi :
Pasuje li, može li se namontirati hladnjak, uz minimalne prepravke, od nekog drugog traktora domaće proizvodnje ?
Imt, Rakovica, i tako...::sramota::
 
Opet ja i ovaj moj drugar...
Znam da sam dosadan, a to sam i ja rekao drugaru, da je pravi gnjavator, ali opet, ali šta ću, daj da mu pomognem...
Njegovo pitanje glasi :
Pasuje li, može li se namontirati hladnjak, uz minimalne prepravke, od nekog drugog traktora domaće proizvodnje ?
Imt, Rakovica, i tako...::sramota::
Meri redom po selu od čega pasuje
Što da ne
Ja sam na jedan 560 stavio od Rusa 82 isto minimalne prepravke

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Zaboravite da sam išta pitao...
Preneću drugaru neka kupi nov....
Izvinjavam se što sam išta i pitao na Forumu gde se ne sme pitati ništa, a kamoli se usuditi da pokušaš nešto sam da popraviš...
Šta će majstori raditi ?
Prijatno Vam bilo...

P.S. Lovac Luka, živ bio, i hvala na odgovoru !!!!:ppozdrav:
 
Ovaj jedan član sve zna i još podjebava, da mi ga je upoznati, ima još članova koje bih hteo upoznati,a neke bi nalupao pedagoški (izšljapao)
Volim te sto podjebavaju, a kad se okrenu ništa nisu uspeli uraditi u svom veku, DOBAR BUDŽEKS može da traje godinama kao i hladnjak od rusa na 560 veća zapremina a dobar kvalitet
Npr skoro sam na rusa budžio hladnjak ulja od FAP13 veći je bolji je
Isto tako smo budzili i blokadu na vaduh već 20 traktora i radi bez greske
A pojedini članovi sve znaju a ništa ne urade, gde je tu izazov?
Daj da nesto novo naucim, dosta mi je stvari koje radim mehanički



Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ja sam od skora nabavio stora 402,nesto slabo delova.
Denis i seki u lazarevcu al nemaju cak ni masku. U rumi samo oni,uglavnom u inverzal drze dista po gradu.

Namestio sam kardansku prikolicu na njega. Ide ko zmaj.
 
Poslednja izmena:
Braća po babine linije.
17ac656ce9e0923e638e48f94d38f0c8.jpg


Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
"Brate " ,da li vi to nešto čačkate oko mašine a niste isključili kardan ?
 
Ja mislim da "hrane" kombajn masom koju je kolega isekao okolo da moze da radi.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Da li bi smelo u menjač tj hidrauliku štoreta 502 da se sipa ulje stou 10w-30? Pošto takvo ide u veći traktor ako bi bilo bezbedno sipao bi i u štoreta isto da mogu koristiti iste priključke tj prikolice koje kipuju?
 
Nazad
Vrh