Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
danas sam pripremao sejalicu za qqruz za rad :cao: sutra idemo sejati qquruz posto su ideali uslovi ali bi jedna dobra kisa dobro dosla :ppozdrav:
 
Ja sam danas poceo da sejem kukuruz. Hteo sam da postavim slike ali mi izbacuje da je doslo do greske i da je puna datoteka, sta to znaci?
 
Prihranjivali psenicu i jecam folijarno i po potrebi dodavali herbicid... poslepodne popravljao u radionici!
 
Rasturali zmaj 142. Moram da promenim konstrukciju od vetra i sve to ispod sabirne ravni.Takodje i lamelu i kojasta drugo_Ovo je prvi ozbiljniji remont od 2002 god.Pre dva meseca je dobio nov puz u hederu.
 
Oprskao repu protiv korova sa 1/3 doze.

Edit by Branko: Nastavak teme prebačen u temu Agrotehnika u ratarstvu - Folijarna prihrana.
 
joj momci danas je bio dan d!!! Prihvatio sam se da sejem za ns institut ogled suncokreta. Joj bilo je nekih 9 sorti, poludeo sam!!! taman jedan krug, tj 12 redova jednoga pa vadi ploce, pustaj seme, vracaj nazad i tako celo pre podne, LUDILO!!! taman kada to zavrsio i poceo da sejem redovno ono malo kisice mi pokvari posao. Umazah se sav ... sutra ce biti bolje, optimisticki napred. Do kraja nedelje cu uspeti da "nabacim" i koju sliku da vidite :cao:
 
Zavrsio remont balirke i poceo prckanje po kombaju! Sutra bacamo vestak pa setva kukuruza!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh