Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
meshtro je napisao(la):
bio da pomognem drugaru,trovali smo hrckove u repi....

i ja sam nesto slicno radio; uhvatio sam 2 ptice i jednu vjevericu, svaki dan borba sa tim napasnicima.
 
posto nisam bio 3 dana ovde pa da raportiram:
u cetvrtak mi stigla Urea pa sam na 16 jutara razbacao po 100 kg/kj
u petak sam od 9 ujutru do 3 posle podne spremao sa setvospremacem ,a uvece isao da poprskam prijatelju kukuruze pre nicanja 3 jutra i ostalo mi jos 2 pao mrak i nije se videlo
danas sam menjao korito na kolicima dzakirao 500 kg jecma isao da poprskam jos ona 2 jutra oprao prskalicu
SUTRA IDEM NA VASAR U BACKU TOPOLU da kupim koje kakvih sitnica za farmu
 
postovanje momci, da se i ja malo pofalim. svoju soju posejao, ostali jos neki parcadi kolegi i onda sirim sejalicu pa na suncokret i kukuruz.
 
evo sta sam danas probao da radim ... [youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=CjQxgf6JwEs[/youtube] :D ima vise o ovome u temi setvospremaci
 
danas su mi bili tasta i njeni roditelji na rucku pa sam malo pomagao po kući, inace momci jako se vi zezate sa tim kaskaderskim radnjama!!! neko ce napraviti belaja!!! RAZMISLITE MALO!!!!! posle ce biti ubio ga traktor ili vec sta!!! Nije sala, stetu moze nadoknaditi i gvozdjuriju opraviti ali zivot?!
 
a gde je kardan kako to radi jel ima belarus i napred kardan ili je pumpa negde pozadi?to jos nigde nisam video :sta:
 
ne moze trnutno da se kace slike na forum cim moze dobicete slike obecavam :D pumpa je nazad i regulisana na manji obrtaj
 
Ovako nesto sam jos 93 radio. Pravio sam na pneumatsku da prska samo iza ulagaca .Izvod kardana za pumpu je uradio strugar /nastavak iza masine gde pokrece turbinu/Problem je sto sam to radio sa malim torpedom pa su mi popucale prednje gume jer je bure bilo napred.
 
prvo pozz svima hvala bogu prosla je zima nervira me hladno vreme,a sto se posla tice pa imao sam dosta posla.prvo sam otiso da plantaze visanja jer je pocela neka trava pa neznam sta da radim iso bih saaa traktorskom frezom da izfreziram sli jos uvek je nekako mokro strah me je da ga ne ugazim jer cu kasnije samo moci plakati kod radova,pa sam useo lepo i prskao nekim herbicidima.zatim sam posle nekoliko dana otiso daw plantaze lesnika ali srecom tamo jos trava nije pocela tako da sam s te stane miran.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh