Šta ste radili danas u plasteniku?

Odg: sta ste radili danas u plasteniku

sadim i ja kornison profi pa ga pustim da preraste u salatar ali malu kolicinu
 
Odg: sta ste radili danas u plasteniku

zavrseno iznosenje krastavaca i postavljeni plastenici za papriku.prskao sam krastavce i zelje zalivao buraniju i umorio se ko pseto :cao:
 
Odg: sta ste radili danas u plasteniku

evo i da se ja pohvalim. Posadila sam u plastenik 35o struka ceri paradajza. Vec je poceo da cveta. Covek od koga sam kupila rasad mi je rekao da treba svako jutro do 8 sati da protresem svaki struk zbog oprasibanja. Doduse to radi moj suprug. Da li je to dovoljno?. Olja
 
Odg: sta ste radili danas u plasteniku

zavisi od mnogo stvari vlaznosti vazduha temperature u plasteniku, ali ceri paradajiz je zgodan za samooplodnju a ako neki i cvet nije oplodjen tu su tablete za oplodnju :cao:
 
Odg: sta ste radili danas u plasteniku

Toliko je hladno da je u plasteniku moralo da se uključi grijanje, samo 4 stepena.
Kakvo je ovo proljeće :sta:
 
Odg: sta ste radili danas u plasteniku

Da, evo i danas kiša, kiša i juče, kiša i sutra :ppozdrav:
 
Odg: sta ste radili danas u plasteniku

Momci, slike. Imate vi sigurno što pokazati, da vidim gdje se nalazim.
 
Odg: sta ste radili danas u plasteniku

Danas dovezao stajnjak da rasadim paradajz-konacno jer je trebao biti rasadjen pre 15 dana ali nemam cajta.
Posejao 50 000 rupa paprike rotunde za otvoreno hibrid od zki a rasad radim usluzno nemam pojma za koga.
Kukuruz je spreman za rasadjivanje ima 3-4 lista i ako vreme dozvoli u ponedeljak pocinjemo...
Pocela prodaja rasada paradajza ako bog da bice ::novac::
 
Odg: sta ste radili danas u plasteniku

Evo slika rasadjeno skoro sve malo fali do kraja al rasad još mali pa je u saksijama dok neporaste
nwwro2.jpg


2v1au1k.jpg
 
Odg: sta ste radili danas u plasteniku

25 dindzi da postujemo ek krizu jer narod nema para-cena ko prosle godine. :cool:
Post je spojen: [time]1271445035[/time]
_________________________________________________
Jel to onaj paradajz pod sijalicom sto si ga uradio...
 
Odg: sta ste radili danas u plasteniku

S obzirom da sam pocetnik i da sam tek danas zavrsio sa postavljanjem plastenika 8*20... Zamolio bih vas da mi pomognete oko izbora paprike za sadnju posto planiram da kupujem rasad( neka se javi neko ako prodaje).... U napred hvala...
 
Odg: sta ste radili danas u plasteniku

ja mislim da su ovo trake skala subotica cini mi se kvin dzil
 
Odg: sta ste radili danas u plasteniku

Jel to onaj paradajz pod sijalicom sto si ga uradio...
Da taj al pod sijalicom je bio samo dok je bilo loše vreme a kad je malo otoplilo prebacio sam ga onako u onim kontejnerima u plastenik i tuje bio u kontejnerima sve do danas .

koje su ti ovo trake Azn i da ti paprika nije malo retka ja sadim od 25-30cm
Trake su ko što je reko dejan sabac QUEEN-GIL , stim što na ovoj prvoj slici skroz desno u luku je traka koja je tu već jedno 4 godine nju neskidam uopšte a ove druge su nove , pa vidi paprika ova isto na prvoj slici prva što se vidi je slonovo uvo i išao sam na nekih 40-45cm nemam potrebe da idem gušće pošto kad počne da raste ... biće gužve ačinimise da kad je malo veći rzmak onda su veći plodovi tako da sam na istom , dal imao više malih ili manje većih isto ti dodje ...

a na ovoj drugoj slici prva traka , sam posejao kornišone , onda ide ljuta homera pa paradajz i tu de ima malo prazno dolazi patlidžan onaj što smo pričali al još je mali tako da je u saksijama .
Post je spojen: [time]1271451450[/time]
_________________________________________________
ljubek :udri:
25 dindzi da postujemo ek krizu jer narod nema para-cena ko prosle godine
a od prošle godine koliko je sve poskupelo , deje evro , a sve nabavne cene su vezane za evro .... ::lose:: al šta da se radi
koje sorete imaš?
 
Odg: sta ste radili danas u plasteniku

Ma za siroke narodne mase maraton kazanova i uragan.
A za plastenik pablo od sakate al 35 din
 
Nazad
Vrh