Šta ste radili danas?Sedmi deo...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
brao kukuruz... sutra nastavljam :sreca: :D
 
završili branje kukuruza , sutra još malo uslužno, posle krunjenje...
 
vec nekoliko dana isti posao,vadenje sadnice maline,pa tako i danas....nadam se da sutra zavrsavamo...napokon.... :kisa:
 
danas baksuz, krenuo jutros da berem kukuruz i spadne mi kardan sa traktora i zabode se u put i smota osovinu u beraca i krst na kardanu :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli:
 
mladenmaso je napisao(la):
danas baksuz, krenuo jutros da berem kukuruz i spadne mi kardan sa traktora i zabode se u put i smota osovinu u beraca i krst na kardanu :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli:
Koji je razlog za ispadanje?
Post je spojen: [time]1288465775[/time]
_________________________________________________
KishRobert je napisao(la):
izvadili motor na dijani,usluzno tanjirao...
Pa sta mu je kad nema vise od 30god.?
 
Brali kukuruz i taman da završimo izgori dihtung glave na kombajnu tako da nam osta još 3 jutra a sutra imamo zanimaciju sa rasturanjem čisto da ne sedimo besposleni.
 
Matić je napisao(la):
Brali kukuruz i taman da završimo izgori dihtung glave na kombajnu tako da nam osta još 3 jutra a sutra imamo zanimaciju sa rasturanjem čisto da ne sedimo besposleni.
E,je... takvu zanimaciju...
 
Baš i nije željena zanimacija ali šta da mu radim,neće da se pokvari kada stoji već samo kada radi.Nikako,tu emisiju ignorišem već dugo vremena jer me živciraju strašno.
 
Zoran Kostović je napisao(la):
Pa sta mu je kad nema vise od 30god.?
sad joj vise nije nista! :D

druk lezaj,korpa,lamela....ce da vidimo...jednostavnije izvaditi motor sa menjacem,nego to sve raditi na licu mesta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh