Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Išao naručiti nove gume za traktor...kad sam vidio cijenu.... :udri:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Meni danas dan nikad se ne ponovio. Ujutru odem u sup da odjavim starog jugica koji ide u rahod. Kazu dodji kasnije. Odem u salom zabave gde sam radio 11 godina da uzmem papire i odjavu i radnu knjizicu i odem do Valjeva da mi sve to overe da bih se prijavio na biro za zaposljavanje da bih narednih 6 meseci primao sa biroa po 16.000 din. Inace do Valjeva ima 32 km. Tamo u PIO normalno sacekam do podne da to zavrsim. Vratim se u Osecinu oko 13 h. Odmah odem u nacionalnu sluzbu za zaposljavanje da to predam kad fina gospodja izasla, dolazi za 10 min. Dosla je za pola sata. I kaze mi da sve to moram da fotokopiram. Ajde rekoh, nije problem, ima menjacnica odmah pored pa trknuh casom. Donesem ja to a ona mi kaze: F.V. JEDAN P., sto znaci ono standardno- FALI VAM JEDAN PAPIR. Donesem i taj M-3A a ona mi kaze: Radim sa strankama od 8-14 h a sada je 14:05, dodjite u ponedeljak. Tu mi skoci zivac ali se iskontrolisem.Dodjem kuci, pojedem nesto, napisem par komentara na forumu , ali se setim da nisam odjavio onog jugica u SUP-u. Dodjem tamo u 14:40 i cekam 15 minuta, da bi se smilovala salterska sluzbenica da mi udari pecat na saobracajnu i ponisti je. Onda joj rekoh da mi da tablicu za prikolicu koju sam juce registrovao i saznam da ona moj predmet stavila u cosak i nije ni pipnula. Tu dobijem napad besa i uznemirim citavu policijsku stanicu. Kazem joj da sam papire predao juce i da me ne zanima sto ona radi do 15 h i da hocu moju tablicu danas inace..........( zabranjeno psovanje na forumu). Pojavio se i njen sef i rekao joj da mi odmah to resi... KONACNO,sa tablicom,saobracajnom i nalepnicom sednem u auto i krenem kuci. Ako ste mislili da je tu kraj mojim nevoljama grdno se varate. Upalim auto i krenem kad ono sija lampica od akumulatora. Produzim do majstora i on mi kaze da je otisao regler na alternatoru. Skine on alrernator, zameni regler i vrati alternator za nekih 45 min i kaze mi da probam. Ja probam i zamalo se ne slogirah. Opet sija. Opet on skine i opet nesto lemio,odvrtao,zavrtao, vratio i RADI. Vozio sam do kuce 30 na sat da ne zgazim nekog, sobzirom kakav mi je dan danas... Ali jos nije gotovo, sad idem da dovezem zenu sa posla, nije iskljuceno da mi se jos nesto desi... Imaju dani kad covek bolje da ne ustaje iz kreveta... ZIVELI...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

e moj druže , meni je neki dan bio takav , napisao sam već , ne bih da se podsjećam :D

ja danas ispravio rudu na prikolici pošto se iskrivi kada puna spadne sa klocna :haha:

onda na glodalicu bušio rupe na ona srcad felni , jednu ploču brobuši osam kako treba a drugu asm promašio pošto mi je tokar napravio nekoliko mjernih krugova a ja naravno gledao u pogrešan :udri: sutra da povarim te rupe i izbušim nove ::jako_besan::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Probudio se u pola 7, kad napolje kisa!
Hop nazad kod snase u krevet pa do 9, domacinski! :D
Bio za robu za prodavnicu, pa opet u carsiju za koncentrat, pa oterao ortaku prikolicu(auto) bala sena, vario prikolicu sredio stoku i sam kafica uz forum.... :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Pre podne predavanje KWS-a u St. Pazovi a večeras u Golubinci PSS Sr.Mitrovica, NS seme,BASF i ZP hibridi. :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ti sta radis,sta ne,al' nijedno predavanje ne propustis!

Jos malo pa ko farmer bob!
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Oce ljudi da doktoriraju iz predavanja pa da i sami idu na prezentacije. :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Opalio mi ležaj na nosaču visko ventilatora na autu pa se ceo dan bakćao oko njega.Pola auta rasturiš da bi došao do njega,jedva sam ga našao u prodavnici kao da je za F117.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Sad stigao iz Beograda, ceo dan jurcao po Bg-u a tamo ludnica, jebo lud zbunjenog, na ibarskoj još gore. Sad odoh da :spavam: nisam spavao već 40 i kusur sati...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Sta bi radio , maltretiram ovce i isao u rabrovo da platim internet , iskljucili me u 00;00;01
sad malo forum pa idem da pravim koncentrat za ovce , ovo ovako vise neide neznase ko koga vise maltretira
Post je spojen: [time]1298120995[/time]
_________________________________________________
i mozda trijerisem malo grahorice , cisto da se malo isprljam
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Dolovac je napisao(la):
Sad se vratio sa licitacije u Odzacima sa tastom,kupio je ursusa 1614 :D i setvospremac 5.1 m

Koliko je dao? vreme danas nikakvo, radio malo po kuci....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh