Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

:haha: :haha: :haha:ma ne moras da gledas ...ti lovi :haha: :haha: :haha: :haha:
ma zezam se .. vidis da sam poludeo cekjuci,, NIJEEE a dremam ko buva na kur..uuu... camim cekajuci ... :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

ma jedan dan kad zadjem u polje pa pocnem da pucam na sve sto mi izadje,videce oni :haha: :haha: :haha: :haha:
Bice Grujane prasica,samo strpljivo :cao: :cao: :cao: :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

peto1 je napisao(la):
A mozda krmaca i nije suprasna.
e to si u pravu mozda i nije :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:... najbolja konstatacija .. de si naso mene za meze
Post je spojen: [time]1295715977[/time]
_________________________________________________
@Petar 90
ma jedan dan kad zadjem u polje pa pocnem da pucam na sve sto mi izadje,videce oni ha:ha:ha:ha:ha
e takvog te volim nema drkanja ... nema trete-mrte samo trte sto god mrdne pucaj :haha: :haha:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Petar 90 je napisao(la):
bio u lov,pa selio zeceve u nove bokseve,opet bio u lov i dzaba se mrzo oba puta,nista nisam video :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli:
ako imas problem da vidis neku divljac dodji kod mene imamo i lepe naocare duplo za svaki slucaj
peto1 je napisao(la):
A mozda krmaca i nije suprasna.
grujo sumnjaju u tvoje kvalitete :sta:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

none 73 je napisao(la):
Petar 90 je napisao(la):
bio u lov,pa selio zeceve u nove bokseve,opet bio u lov i dzaba se mrzo oba puta,nista nisam video :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli:
ako imas problem da vidis neku divljac dodji kod mene imamo i lepe naocare duplo za svaki slucaj
peto1 je napisao(la):
A mozda krmaca i nije suprasna.
grujo sumnjaju u tvoje kvalitete :sta:
Ko sme da sumnja u Gruju,covek drzi samo kvalitet ::super:: ::super:: ::super:: ::super:: ::svaka cast:: ::svaka cast::

DAj posalji mi to brzom postom sto pre :D :D :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

@none 73
grujo sumnjaju u tvoje kvalitete Azn
ne pravim vise od 15 kom ,,mozda mi se omaklo pa velika guzva :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1295716414[/time]
_________________________________________________
@Petar 90
Ko sme da sumnja u Gruju,covek drzi samo kvalitet ::super:: ::super:: ::super::
ne zameram ..none 73 ..moj drug :D
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Došao sa slave oko podne, onda legao malo odspavao da izvetri alkohol, maločas ustao zevam po forumu... ::namigivanje:: ::namigivanje::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Drugar mi gletovao sobu i farbao vrata. Malo :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Sad doso od komsije igrali jamb,ubio sam ga tri parije,sve predao na pola...
:zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

boze sta ce mene da snadje nestade struja na kratko ova nikako da se prasi ....uznemirena samo sto nije ..ja neispavan .. snega ima koliko hoces trenutno 20 cm put ocistio nisam ::lose:: ::namigivanje::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh