Šta ste radili danas?Jedanaesti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Još ništa, ali sada se kreće za na prema severu Bačke u mesto Orom da se pregleda jedan kombajn New Holland TX 63. :osmeh:
 
Juce zavrsio setvu za ovu godinu (Soja,Suncokret,Kukuruz i Lucerka)... Danas oprao sejalice i jednu ubacio u garazu a drugu vratio prijatelju... Zavrseno je i prskanje pre nicanja i sad cekamo samo jednu DOBRU kisu... :kisa:
 
Danas u Apatinu bilo predavanje vezano za projekat " Reka meda " - dobra pčelarska praksa, pa sam odslušao sve. Biće bolje kad se malo to sve razradi za koju godinu, trenutno je sve u procesu uhodavanja.
 
Taman pomislis kisa,odmor... kad ono puffff :osmeh:
fotografija-0004.jpg
Krunjanje kukuruza....
 
Koliko kise je palo, desva mi se da kad se otopi i pola metra snega javi mi se voda u sahtu gde mi je sklopka i vodena pumpa koja je na metar dubine .. tako da se i sada pojavila voda .. silazio sam svakih 3 sata da vadim vodu . ledja me bole od savijanja .. ulije i do 150 lita za 3 sata ,, dosetio sam se da spustim pumpu za fontanu i svremena na vreme ukljucim i ledja me vise ne bole..:osmeh: a problem resen, uliavace i posle padavina jos nekih par dana...
 
Isao sa motoristima u akciju davanja krvi i naravno dao krv
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh