Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

Danas cupavo bilo
0a15849052f87f8c3e74246573e2d3e6.jpg
4660da0b09247827c8d8f9cba4868afe.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nije diran uopšte od vršidbe,nema žižka uopšte a nije prešao preko nikakvog aspiratera niti je odvajan lom iz njega.Ako te zanima mogu ga slikati kako izgleda u prikolici.
 
Koja je kolicina bila smestena u ćeliji tj.koja je bila debljina robe u visinu?
 
Negde oko 3 vagona,visina objekta je oko 5-6m,a jedna ćelija hvata oko 5 vagona.Ima ukupno 5 ćelija.

Sent from my HTC U12 life using Tapatalk
 
I ja cu to isto da radim samo prekosutra!!

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
I ja imam jednu krmužinu viškatačno bih je mogao udaviti moram sa kevom proveriti????
Ili neki ovčurinu jalovicu da poklopim pod sač?? Ko joj jebe matar niko je bolji neće pojesti!!
1e kg pa da je dam za 7-8 crvenih nema šanse!!!
Nema društva to je najgore, a nemogu sam da pijem


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
I ja imam jednu krmužinu viškatačno bih je mogao udaviti moram sa kevom proveriti????
Ili neki ovčurinu jalovicu da poklopim pod sač?? Ko joj jebe matar niko je bolji neće pojesti!!
1e kg pa da je dam za 7-8 crvenih nema šanse!!!
Nema društva to je najgore, a nemogu sam da pijem


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Ma napravi "Wilsona" ki Tom Hanks :haha: :ppozdrav:
 
I ja imam jednu krmužinu viškatačno bih je mogao udaviti moram sa kevom proveriti????
Ili neki ovčurinu jalovicu da poklopim pod sač?? Ko joj jebe matar niko je bolji neće pojesti!!
1e kg pa da je dam za 7-8 crvenih nema šanse!!!
Nema društva to je najgore, a nemogu sam da pijem


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
Jalova krmaca ima sigurnih 250kg zive vage, najbolja slanina bude od krmace koja se prasila 2-3 puta!
I mene ista briga mori...
E da smo blize... bogme bi se divanilo do zore!!

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Еееее то је најмањи проблем. Договорим продају и клање првопраскиње, месец дана се не чује. Кад је требала на приколицу она тражи!!! Одлепио сам. Све одказуј а њу припустио.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Šta da radim u samoizolaciji. Nije korona nego loše vrijeme ovih dana pa mi se ne izlazi van. I tako slušam muziku i gledam šta ima na netu. A nebi trebao. Čovjek ima dva načina da bude u raju.
Da ništa nezna ili da zna da ono što zna koristi u životu ali i nije toliko bitno.
Al neda onaj crv već traži da se nahrani novim vijestima. Nekako mu slatke one crnje ali ih ublaži dobra muzika koja tuče u pozadini pa uhvatim balans.
Ipak pitam se šta će donijeti ova godina jer kad je kasa prazna zvijeri kidišu jedni na druge a kasa se većini prazni.
 
I jutros ode na teren i spasih ATEGO vratih se kući i u dobrom društvu počeh sa rakidžonom pa do brata Jove Kaurina na po RUBINSTEIN i kući dodjoh ubijen k'o švaba
965a1e6e7317f3fdc11387fa075fb59b.jpg
dffeca24d8402dc6dfc722f5166f865e.jpg
ba72e2d9db9dfcf584d4a3e7a93286ea.jpg
74ac9548beae66cc3d7e9ae13d990c28.jpg

Moja čaša za RUBINSTEIN je veeeelika

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Nazad
Vrh