Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

Bolje pitanje sta cu da radim😎,od danas ako sve bude kako treba krecem da idem u teretanu da se napucam kao zver💪
 
Znaci suze mi na oci krenule...:ROFLMAO: pa pazi ima i takvih ponesu 2 flase kao vina jer nije vopi da tamo locu ali ja sam ozbiljan,tacno znam sebe svaki dan bi tamo vezbao da mogu.
 
Sve mogu da shvatim,da ljudi piju,pušu,da se drogiraju, čak i da sede na ladnom betonu.Samo ne kontam teretanu.Dok sam se aktivno bavio sportom nisam mogao sebi da dodjem kad se ide u teretanu...Inače danas je palo pranje traktora,jedva sam preživeo.
 
Sinoc bio u teretanu odradio kao taj trening samo nisu bili fluidni pokreti ukocen sam kao mumija,stigao kuci dodao jos 40minuta kuci vezba da se doradim...posle se picnuo pa picnuo do grada za zujknem neko vopi da mogu da zaspim,danas ceo dan prangijao neka drva😎
 
Evo završio forvarder mater mu njegovu
Uništio me!
Vreme pasije vetar kiša i ostala sranja!!

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Prepodne lupao orahe...
A od podne, kad stade vetar, visio po krovovima...
Mada, priznajem, nisam ja više za taj sport... 🍻
Što kaže moj komšija, omladinac, ne bojim se, samo mi se tresu noge....😂
 
Kako mislite radili,još radimo.
dc0ee1b2dcdd66ff60b64a2d13698d0c.jpg


Sent from my HTC U12 life using Tapatalk
 
Svaki dan novi izazovi
Juče ujutru otpremim šumsko čudovište, donesem bale iz zadruge 200kom, istovarim 2t gvoždja za radionicu, odem na teren sredim MAN-a pumpa vode termostat
Zove burazer eksplodirala mu guma na actrosu na auto putu izmedju Kuzmina i S Mitrovice bacilo ga sa asvalta na travu i zaglavio se, aj tamo menjaj točak, creva od tristopa senzor ABS-a moli vozače da se zaustave da pošlepaju, burazer prazan nemož izaći zapali gume
Stade Georgi Bugarin spasao nas!!! Kipa pada, aj do crne bare po šljunak sa njim, ostavio kola u SM i seo u truck aj tamo tovari šljunak aj u kafanu jelo piće, aj orati ga nazad do ILOK HR tu parkirali i prešli autom u 3 ujutru došli kući!!!
12b0fb993721158695e0ea65f2602e41.jpg
a33d13ba15e6e986e3aea472c7d42622.jpg
a952d0a92d16a2f6006c8361250807c5.jpg
0108c5e29c25a0c4eabb0059ea39ed0b.jpg
05e7fa1998f73c5d555410d079ff87af.jpg


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Sta sam radio? ma okvasio sam noge i to 2 put u skorije vreme...dali busne patike ili stajem u neke bare ni bog ne zna😕
 
Bolje da si kvasio nesto drugo

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Mora malo neka metiljevaca da se ispravim i budem kao nov8-) kao da mi nije dosta vode sacu da skoknem po casu vode da drinkujem....
 
Nazad
Vrh