Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ustao, nisam popio kafu, išao u JE**NI Beograd na neko suđenje, pa sam se posle vrteo malo po BG-u, smrzo se ko prut, vratio se kući i sad vamo.
 
Ja danas pozvao nekog rasistu za poso. Treba da ubacujem komponente u mesalicu na gradiliste. I majmun kaze da ne sme da mi da poso jer neznam ja to da radim i nije dovoljno to sto sam gradjevinski tehnicar , nego njemu treba covek koji ima kurs za to . pre svega njemu ne odgovara to sto ja nemam svajcarsku diplomu , nego srpsku. nije meni bilo tesko da mu objasnim da je Djokovic tenis naucio da igra u Srbiju. Majmun mi odgovori da je to na svedskom nivou i to je u redu , ali ovo je na svajcarskom i u slucaju da se desi neki incident on ce zbog mene ici u zatvor. Doslo mi da poludim.
 
i danas kao i vec par nedelja jurim sa mojima coveka iz Kanjize za namestanje rolo kapija ... uzeo kaparu jos u decembru i adios amigos - moram da se malo pohvalim :sjasi:
 
Slavko 91 ko jos danas daje kaparu. Taj lik trebao on tebi da da kaparu sto mu ti dajes poso. Letos ja radio neke prozore na kucu i bili mi hitno potrebni prozori. Nece majstor da radi dok ne dam kaparu , kaze da nema pare za materijal. Ja mu kazem onda neka idem ja kod onog koji ima pare za materijal , a ti zasto radis kad nemas pare. Nije se dugo razmisljao odma se bacio na poso.
 
heh da sam ja znao da ce ispasti ovako kako je ... sacekacu jos malo, obicno ti majstori imaju malu pauzu dok je zima, al ipak dogovor je dogovor i red je da se ispostuje ako se nesto obeca ili da se makar javi ... ipak nisu male pare u pitanju
 
Mozes da ides da ga tuzis. Mislim dok se ne javi. A ako uradi poso ti onda povuces tuzbu , ali troskove na njegov racun.

Kuhinju sam pogodio da mi urade po meri . 2500e niti su mi trazili kaparu niti bi im dao , nismo cak ni ugovor potpisali.
 
ja imam ugovor potpisan sa njim al to mogu macku o repinu okaciti, a tuziti ga mogu i dobiti sud al naplatiti je problem ... videcemo sta ce biti i da li ce se pojaviti ... eto vidis, ima nas stvarno svakakvih :cool:
 
i danas kao i vec par nedelja jurim sa mojima coveka iz Kanjize za namestanje rolo kapija ... uzeo kaparu jos u decembru i adios amigos - moram da se malo pohvalim :sjasi:
najteže je sa ljudima raditi! pa dali taj tvoj majstor razmišlja ko će mu uopšte još davati posao da nešto radi kad se pročuje kakav obraz ima? ja bi sa njim prvo porazgovarao ko čovek, a zatim, ako te i dalje zavlači, našao neku lokalnu radio stanicu i dao obaveštenje! kao što su u davnini radili dobošari! nešto u stilu: "obaveštavaju se građani Kanjiže da Taj i Taj majstor primio pare i potpisao ugovor a da svoj deo ugovorene obaveze nije ispunio..."! a što da ne? ako je on nečovek prema meni što bi ja bio čovek prema njemu? a sudska parnica traje i traje!
 
Evo ja danas prebacivao masine , po najgorem vremenu.




33e7uva.jpg
2zqyluu.jpg
4jvt6a.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh