Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
mleo kukuruz za telad, pokrivao ga i malo pre dosao sa fuZbala sa drustvom :osmeh:
 
U ponedeljak pola Srbije će da slavi, a druga polovina da ide na slavu kod ovih što slave :ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Posto nije moglo da se ore, lomatao se citav dan po kaficima i kasnije isao u Metro u nabavku, sada sam skinuo seriju "Terra Nova", pa cu da odgledam 2-3 epizode.
 
Jutros prvo mali doručak, odlazak u crkvu, pa na "pričest" u birtiju, pa kuć na doručak, pa opet kava... uglavnom bit će dan bez napora, posla...
 
Nastavio sinoć započeti poso .Riknula veš mašina ::jako_besan::pa žena zapretila "il popeavljaj il ćeš sam prati veš"pa reko ako treba i novu ću da kupim nisam se valjda zato ženio:haha:
 
Generacijo ako je stariji tip mašina opravljaj dok god možeš.Ja kupio novu pre 3 godine.Sad neće da greje vodu,deo košta oko 100E i ne daje garanciju koliko će trajati pa sad popo budi čovek.Ako kupuješ novu kupiš onu što ima najviše garancije.Ja već ratujem sa ženom pa ne bih i tebi preporučio jer znaš i sam da re ratove redovno gubimo.
 
dosao iz nocne smene pa kunjam ko buva na suncu. svim forumasima koji slave sv.nikolu zelim sretnu slavu ,a onima koji odlaze na slavu u zdravlju i veselju se proveli.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh