Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pre nekoliko dana mi crkne monitor. Imao sam još jedan, neki zaobljeni 17", i namestim taj. Sinoć i on ispusti dušu. I onda sam danas morao da sredim ovaj moj redovni, nemož' bez kompa ni jedan dan. Poznavajući mene, onaj rezervni ću otvoriti kad ponovo ovaj otkaže. A valda ću do tad preći na neki tanki...


free image hosting
 
Dukej uposli Ljubu da ti donese iz NS-a za 80e imas da biras od 18.5".

---------- Poruka napisana u 00:27 ---------- Prethodna poruka je at 00:25 ----------

Zaje** sam se u cenu za 60-70e ima da se bira.
 
danas sam zakalo ona dva krmeta iz onoga spota sto krkase maline na ovu oskudaciju alio nezalim kvalitet mesa je na zavidnom nivou
 
Secam ga se vrlo dobro.Bas sam se iznervirao.Greota.Makar njima bilo lepo,al im kratko trajalo.U zdravlju ih potrosio i dogodine da bude cena malina.:ppozdrav:
 
hvala bice bolje nadam se,ali kakva god cena bila ima opet da ihi castim sa malinama neka to bude tradicija od ove godine bila dobra ili losa cena bitno je da je meso ok
 
Opet ceo dan šalovanje,betoniranje...Nirvana...Sreća što je počela kiša...A i žito će se obradovati...
5kj_mysmileys.org_weather026.gif
 
Istovarao kukuruz koji sam doneo sa uslužnog sušenja.
Kasnije počeo spremanje za svinjokolj.
U petak i subotu...:svinja::svinja::svinja::svinja::svinja::svinja:
 
danas sam stavljao mrezice kao zastitu od zeca i srna na visnje,posao lak al za ledja i nije bas
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh