Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tanjirao dok me kisa nije oterala

nya7eu.jpg


rszz94.jpg
 
Pa kako su mi rekli u firmi koja je proizvodi,tanjiraca tezi oko 1400kg...Ide prvom brzom bez teskoca,tockovi podignuti.
 
Blago vama,ovde nema rada dok nepadne kisa.
Danas ceo dan na krovu,pokrivao supu,osusio me vetar kao sunku.
 
Da velik je zahvat ja radim s 24 diska pa radim trecom brzom po ravnom kada poravnam.
Onda napravi posao ima 5 brzina...
 
To sto se sad radi,to je sviranje ..... -danas polomio 2 sigurnosna na vogelu,a raonike dotezem svaki dan,popustaju se od muke i tresenja.poznanik iskrivio crtalo na "nasu lepu Banatsku".kada sam jutros krenuo,oko mene 5-6 traktora,za 2 sata nigde nikog-digli sidra.
 
ja sam juce i danas odmorio u subotu sam zavrsio konacno oranje do marta odmor
 
JA sam OVO danas radijo

Pripovest o suđenoj i nesuđenom tašti
(obe me vole k’o kamen u bubregu i vodu u kolenu)

Otidem, danas, na lozničku pijacu da malko pazarim kupus srpski melez za zimnicu i 5 kila domaćeg crvenog/crnog luka (sorta: holandski žuti).
Lepo pazarim pijačni espap i kao kamila natovaren, sa sve PVC kesama, pristanem kod tezge moje Komšinice* na čašicu razgovora.

Međutim, pojavi se moja nesuđena tašta i razveze priču o kćeri i unuci (ni reči o zetu). Usput pokazuje slike unuke iz novčanika.
Komšinica i JA, zabezeknuti, slušamo i posmatramo dotičnu gospođu.
Ondak JA kažem: „Gospođo... Kad je vaša kćerka mogla... Nije htela... A danas, kada može, JA neću.”
Jebotepataknačistosezabezeknunesuđenatašta i kratko se pozdravi: „Doviđenja zete”.

Komšinica i JA, u tišini, na lozničkoj pijačnoj tezgi, razgovaramo o nesuđenoj i suđenoj tašti.
Veli meni Kona: „Nabij ti i suđenu i nesuđenu taštu na qrac. Kćerke će same doći.”
Pitam JA: „Ceniš?”
Kona: „Cenim.”
Pitam JA:„Da odjebem načisto tazbinu?”
Kona: „NI SLUČAJNO !!! Ima da se načisto sjebeš u braku i kod tazbine. Nego, ti lepo jebi tazbinu preko Interneta kao što si i do sada činio.”

Poslušam JA maleni iskaz Komšinice i počnem da trošim kredit mobilnog telefona.

Rečnik manje poznatih reči i izraza:
* Komšinica, Kona – žensko biće koje se poštuje a nikako seksualno poželi (kao drugarica, intimus, supruga drugara, zauzeta ženska osoba po pitanju slobodnijeg karanja).
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh