Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jurio se po opstini,inspekcijama, i na kraju digao ruke.Ko ima para i vremena da ispuni sve njihove zahteve,njemu dodatni posao ni netreba.'bem ti nasu administraciju i propise.
 
Jurio se po opstini,inspekcijama, i na kraju digao ruke.Ko ima para i vremena da ispuni sve njihove zahteve,njemu dodatni posao ni netreba.'bem ti nasu administraciju i propise.

I još hoćemo i strane investicije.Isto to prolazim svake godine iako mi radnja radi 8 godina.

Izvinjavam se za :off_topic: nema veze sa poljoprivredom, ali ima sa našom realnošću.
Ako hoćeš da radiš pošteno......Najebao si!!!
 
I još hoćemo i strane investicije.Isto to prolazim svake godine iako mi radnja radi 8 godina.

Izvinjavam se za :off_topic: nema veze sa poljoprivredom, ali ima sa našom realnošću.
Ako hoćeš da radiš pošteno......Najebao si!!!
Ja sam hteo sve legalno,bas da me inspekcij ne bi 'bavala kasnije.Treba da ulozim oko 5000e ako hocu da sve bude cisto.Ma kakvi,nepada mi napamet.
 
Ja sam hteo sve legalno,bas da me inspekcij ne bi 'bavala kasnije.Treba da ulozim oko 5000e ako hocu da sve bude cisto.Ma kakvi,nepada mi napamet.

Ako se nameri inspektor na tebe, ne pomaze ti ni 100 legalnih papira. Govorim ti iz dvanaestogodisnjeg iskustva. Ovih dana imao jebadu sa poreskom upravom, ali sredilo se.

Danas radnja po obicaju i onda namestao rajbere na prozoru u kupatilu. Zamislite, polomili su rezu koja zatvara. Jes da je spijater, ali i tu je trebala sila.
 
Nevredi,u ovoj drzavi se neisplati nista legalno.Drzim se ja svojih krmaca,njima nemoram da podnosim racune :osmeh:
 
Veruj mi da jeste,bar ovaj deo sto sam se raspitivao.DA bih otvorio pecenjaru moram da imam uveden Hasap,jer od 01.01. svi koji se bave preradom hrane ga moraju imati.To je za dva meseca,znaci odmah.A samo ti uslovi da se ispune treeba oko 3000e+ulaz+kirija+ugovor sa klanicom o usluznom klanju (mora pod obavezno)+100 ostalih zajebancija,taksi,uplata,registracija...Mnogo kume.
 
Veruj mi da jeste,bar ovaj deo sto sam se raspitivao.DA bih otvorio pecenjaru moram da imam uveden Hasap,jer od 01.01. svi koji se bave preradom hrane ga moraju imati.To je za dva meseca,znaci odmah.A samo ti uslovi da se ispune treeba oko 3000e+ulaz+kirija+ugovor sa klanicom o usluznom klanju (mora pod obavezno)+100 ostalih zajebancija,taksi,uplata,registracija...Mnogo kume.
Ma ja sam se rukovodio tvojim potpisom, izuzev ako nije ironija.
 
Oranje dok ne dosadi...

---------- Poruka napisana 27-10-11 u 18:13 ---------- Prethodna poruka je 25-10-11 at 18:05 ----------

I opet oranje...

1671i10.jpg


hrhrfa.jpg
 
Oranje. Ide tesko , i ono malo kise sto je palo je prosusila nasa kosava, a ne ocekuju se nove padavine bar do 7. novembra. :udri:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh