Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prekinuo seču drva,klizavo nemogu da izvlačim uz jedno veliko brdo,letnji put :osmeh:
 
Razbijali stari i izlivali novi beton u dvoristu kod prijatelja...Spremio plug za sutra...pala kisa taman da se ore kako treba...
2yudppt.jpg

Zavrsili posao taman pred kisu...
 
@mirmag

A kuda ste kasnije gurali napravljen beton? Vidim da ste prvo izlili kod kapije. Onaj prolaz izmedju salunge i kapije cini mi se uzan.:ppozdrav:
 
Ima taman dovoljno za prolazak...inace ja sam tamo bio zaduzen za razbijanje betona i kuvanje pasulja,...iza mog kuma ima prolaz...
 
Ove godine smo odlucili da beremo vise nego da skidamo u zrnu, "iznajmili" od tece jos dva ambara od po 11 "fati" i u sve nase i ima da bude taman.
 
ja bio na xasaru kupovao raonike i deflektore sutra nosim zito na redjenje i montiranje na plug sve to i pocinjemo orati ako bog da
 
danas sam bio u Valjevu kod jednog dobrog kazandzije,narucili kazan i oraniju i kad sam hteo da slikam kazan polupao sam aparat,jbg...........
 
i danas sam tanjirao do sada...ove god sam tanjirao oko 300lanaca...i menjao sam ulje i filere na case-a :D
 
skupljali kukuruz na oko 2 ha sto je izgorelo :zli: ....da vam opisem jednom recju, pacenicki posao :udri::udri::udri:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh