Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas isto bio na svadbi, sada došao, u glavi kao u košnici, zvoni od muzike.
 
Evo da objavim da je u Tovarisevu prebijen juce jedan kombajner i covek koji je prevozio soju,prebili su ih Romi citaj Ciga...i detalje jos neznam sve pa bi zamolio paorpaora da nam kaze sta je bilo
 
Do pola dvanaest bio na skidanju ogleda kod člana Gange .Popodne mlađi sin i ja radili nadogradnju za bunker ,ostalo još da ralekiraj ofarba.
 
I juče i danas vozim stočno djubre, juče ja i otac natovarili 5 prikolica a danas ja sam 3, otac bio zauzet. Djubre je tako mokro da bi ilovaču bilo lakše tovarit (nalazi se u betoniranom bazenu 5x4 dubokom 1.5-2.2m pa je utovar nevidjena patnja). Sve se naravno radi ručno.
 
danas sam bio na kontroli u bolnici,gips cu morati jos 2 nedelje da nosim .. .Blago onom ko je zdrav i ko ne mora da se vuce po bolnicama............
 
Na zalos vecina ne zna da ceni zdravlje dok ga ne izgubi.Zdrav ima milion zelja,a bolestan samo jednu.Da ozdravi.Zelim svima koji imaju neki problem brzo ozdravljenje i da se vrate svakodnevnoj jurnjavi za poslom i novcem.:ppozdrav:
 
Ja danas sam za kompom, jer je Sv.Jovan Krstitelj i ne radim ništa po polju......
 
Do 14h prasili zito, pa tanjirao do 20h pa smo pakovali papriku u kombi... Ima sta da se radi..od svitanja do sumraka....:spavam:
 
Nosili sojinu slamu. Od 10 do 18 časova 980 bala, nas trojica, a bale......češem j..a kod kolena.Za subotu ostavljeno još 500 komada.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh