Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
menjao lanac na kombajnu, istegao se malo a i lopatice su odradile svoje
709pj9.jpg
 
Bio u gradu, zavrsio neke poslove, pa od 13h mljeo kukuruz što je probran tokom unošenja (sve male, oštećene, nedozrele ,krive i uvrnute kukuruze odstranjujem i meljem klip). Radio sam sa hurlimanom, svaka čast onom ko je izmislio kardan na 1000 obrtaja, motor na 1250o/min a kardan na 600...uživanje raditi. Namljeo sam 50 najlonskih vreca pa cu to da im dajem preko silaže. Posjekao se jutros na lanac od motorke kad sam je oštrio, taman naoštrio cijeli lanac i uzeo da ga zategnem jer je bio labav, zavrsim i to i porežem prst, al nije mnogo, samo smeta kad radim. Predveče pala slaba kiša, nije ni prašinu pokupila.
 
Dao uslov za cetvrtu godinu na fakultetu, i tako okoncao visemesecno nerviranje......
 
ima ko ima 600 700 kg po jutru pa do 3500 kg dosad sto sam radio....u petrovcicu sam radio 11kj i imao je oko 3200kg prosek po k.j...slaba je ova godina u odnosu na proslu oko 35%............
 
Isti slučaj i ovde.Ipak smo nas trojica vazdušnom linijom blizu pa nam isti horoskop.Danas brao kukuruz uslužno.Miškovački atar 1.5 prikolica po k.j.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh