Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo malo pre dosli iz vet. ambulante iz grada. Nosili kerusu na punktiranje i dobila infuziju. Na zalost jetra je u pitanju i ko zna koliko ce jos dana moci. I sutra je nosim na infuziju, ne mogu da je dam da je uspavaju.
 
Markokurjega, jao marko kada sam ugledao onu sliku velike ravnice alaj sam se uplasio kako to mora tamo biti. Nekako su me uvek ravnice plasile kao da kraja nema. Uvek me strah da cu od zedji umreti jer nikoga na daleko nema . Da li je ta zemlja rodna-plodna. Da li je njiva daleko od tvoje kuce. Sve najbolja svim radnim ljudima.
 
Danas se učlanio u Udruženje potomaka ratnika 1912-1920. Pradeda Dragoslav iz Moravske divizije, doneo na leđima ranjenog druga, a sinovi ga nisu prepoznali kad` je posle osam godina došao kući. I on, i hiljade drugih.
 
Jutros čekao broj ,kako bi sutra mogao da registrujem auto.Kasnije servis rusa pa obilazak parcela pod kukuruzom i sada forum.
 
Jutros čistio pred filtere na belorusima i ljudi moji koliko je bilo vode i prljavštine pa to je strašno nije mi jasno kako su jadničci i radili uopšte, a popodne sam išao po tanjiraču i predveče puštali u rad da vidimo kako se ponaša sa grudvama i stabljikama suncokreta i zadovoljan sam kako je odradila posao po ovoj sušetini.
 
Jutros čistio pred filtere na belorusima i ljudi moji koliko je bilo vode i prljavštine pa to je strašno nije mi jasno kako su jadničci i radili uopšte, a popodne sam išao po tanjiraču i predveče puštali u rad da vidimo kako se ponaša sa grudvama i stabljikama suncokreta i zadovoljan sam kako je odradila posao po ovoj sušetini.
gde su slike?danas ceo dan rasturo stajnjak usluzno::traktor::
 
Ja sad usao u kucu,danas vozio sa kamionom neku zemlju i pesak,a predvece natovario dve ture peska na traktor i odvezao na odrediste,sad malo odmora i pripreme za sutra za S. Palanku,idemo da se druzimo malo ja i @milovan 64 sa nasom bracom,drugarima i kolegama.Vidimo se sutra.:ppozdrav:
 
Tarupiranje...dan treci...

2hcjond.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh