Šta ste danas radili ? 4 deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kiraj je napisao(la):
@cukaneca,nešto sa slkama nije u redu,kad hoću da je povećam uvek izadje ista.
sad sam i ja probao i stvarno. nemam pojma zasto? jel bese maestro nam ovo preporucio? mozda on zna
 
jutos cim sam ustao ubacio novi softver u satelitsku , konacno naucio :cool:
pa isao po naftu
pa isao sa cerkicom da joj kupim obucu
pa lelemudao
pa suraku zamijenio cetkice na alternatoru posto je ostao bez trunke struje u akumulatoru na sred puta
pa sad svih 5 sam digao i lezim kao cuko
 
To ti je program da smanjis slike had stavljas na forum zbog prostora. Kad kliknes na sliku ona bude u normalnoj velicini.
 
U zadnja 2/3 dana sam slabo bio na forumu zato što sam u subotu ujotro sam poprevljao instalaciju na traktoru,pa sam utišao za VRŠAC sa kumom i rodjakom da gledamo takmicu C.Zvezda-Hemofarm.
U nedelju rano sam otišao opet za Vršac da igram utakmicu KK BNS-RADNICKI i ormalno samo pobedili sa 20 razlike!
 
moja greska evo ponavljam
nisam siguran da cu danas otici mada je ovo na oko 8km od mene. slike su od sinoc kada su se ljudi skupljali.
 
evo jedna slika od sinoćne utakmice....
2elw9av.jpg
 
savoris je napisao(la):
jutos cim sam ustao ubacio novi softver u satelitsku , konacno naucio :cool:
Jesi li to uradio zbog titlova? Dali sad imas titlove, i koji imas resiver?
 
Pravio tronožac za čerečenje svinja, nakupio se zime sad ću malo da :spavam: pa u noćnu.
 
Krpio staru kucicu za novu dzukelu,isao po dizel,spremao prikolicu za tehnicki(vazdusne kocnice)...dosta za danas...
 
pravio sito za hladnjak na konbaju,gadno variti perforaciju par puta me uvati aparat bice dobro ako nebudem plakao :kisa:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh