Šta ćete raditi sutra?

@peto 1
Ako je kod tebe puna kuća i ako ima ko da dođe znači da si i ti svojevremeno negde išao. Zato spremaj i uživaj.Ja i moj pašo tasta iz milošte zovemo "oco", i danas nam se baš obradovao. Palo je malo roštilja i poneko pivo. Sve u svemu lepo druženje...Kakav si ti bio domaćin?
 
Nema lepseg nego kad se oko tebe okupe deca pa unuci i onda sam i ja mali ko i oni. Sto se jela i pica tice toga fala bogu ima, Kako kaze moj zemo Balasevic

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ba4cxuQ8FyI[/youtube]
 
Posle ove pesme sam odmah ogladneo i idem da vidim šta mi je tašta poslala za "uz put".Da ne odemo previše van teme, sutra idem da obiđem parcele i vidim da li se negde može nešto uraditi po pitanju zaštite od korova.
 
sutra ako se moze da obidjem njive i da vidim da li cu moci da izadjem iz njih sa traktorom posle prskanja,jer uvek mogu da udjem u njive a da li mogu da izadjem je pitanje :haha::haha::haha::haha::haha:?
 
Sutra slavimo unuku punoletsvo,a rodjeni smo istog datuma ::rodjendan:: :veseljak:: ::torta:: ::vino::
 
Pa srecan rodjendan i tebi i unuku i zapevajte onu pesmu ja vragolan i moj deda :cao:.
 
Nazad
Vrh