Šecerna repa 2014

Iako je najavljena niza cena repe 2014 dali cete povecati povrsine pod njom

  • da

    Glasovi: 24 42,9%
  • ne

    Glasovi: 32 57,1%

  • Ukupno glasača
    56
  • Anketa je zatvorena .
ma od leda sigurno dobila bakteriozu ima i kod men malo
 
To je od vlaznog vremena pre par godina bio zahvacen ceo atar,ko hoce neka prska preparatima protiv cerkospore,ko ne ceka :cool:,opusteno :ppozdrav:
 
Bio zaštitar,isto pege na listu ( "ma nije to strašno daćemo na analizu i čujemo se sa rezultatima").Upitanju je sorta Gazeta.
 
Sa terena negde u Sentomaš

Picture2751.jpg


...prva liga :ppozdrav:
 
Danas završeno prvo i poslednje špartanje,bilo ponegde"za dlaku sinko"što zbog kiše oće neće što zbog zatvaranja redova.Onih pega ima ponegde i na drugim njivama,rešio da ignorišem do daljnjeg,baš zbog toga što obećava ...::novac:: ušta ja za ovu godinu sumnjam.
 
Ove godine ima 78000 ha posejano.To je za jednu fabriku više repe neg lane.I treba biti sretan ako odnesu sa njive na vreme,živo me interesuje kako će se odvijati ovaj deo posla.:ppozdrav:
 
Naravno da smo čuli, ali videćete za par dana šta je ovo. Mi sutra nosimo listove na fakultet, pa ćemo saznati za par dana šta je bilo. U svakom slučaju ništa opasno. Čim otopli prestaće da se širi i pojavljuje.
 
Malo kasnim sa skeniranim računima za betanale. Kao što sam i pisao sa ovim cenama, betanal maxxpro paket izađe malo više od 40.000 dinara.
2ztbmlk.jpg
 
Sa kojom seceranom radite? Meni je Force prosle godine bio po ove novce, sada je oko 900din sa PDV. Kad se bolje prisetim, ove cene su proslogodisnje kod Crvenke bile.
 
Nazad
Vrh