Šecerna repa 2014

Iako je najavljena niza cena repe 2014 dali cete povecati povrsine pod njom

  • da

    Glasovi: 24 42,9%
  • ne

    Glasovi: 32 57,1%

  • Ukupno glasača
    56
  • Anketa je zatvorena .
Šećerana Žabalj danas(oko 17h) pustla deo za repu ali koliki saznaću sutra jer imam više osnova po kojima duguju, pa na osnovu sms od banke nemogu znati koliko je za repu.Kako sam razumeo neće svima biti isti procenat plaćen nego zavisi od...:sta: Nemogu da verujem da sam zadovoljan što nas ladno lažu:sjasi:
 
Ajde bre vi stari reparosi sta kukate,to mi koji smo poceli 2014 mi treba da kukamo.Vi ste iz prethodnih dobrih sezona akumulirali dosta ::novac::,mozetevi da trpite bar jos dve ovakve sezone....I zapamtite i od goreg ima gore.:haha:
 
Slobo nije samo nama bilo dobro, dobroje bilo i šećeranama tako da je zadovoljstvo bilo obostrano što se nebi moglo reći za ovu a kako mise čini i za buduće.
 
U Žablju nije neki tačan procenat nego odokativno okrugla cifra ,tako da je meni ispalo oko 35%.Sreća pa dugovanja mi nisu u švajcarcima:osmeh:
 
Leglo 30%. Sada je samo pitanje da li su već oduzeti troškovi vađenja repe. Imali smo i neka zaduženja za hemiju kod fabrike.
 
Bilo bi dobro da mi imamo vezane cene repe za svajcarce. Onda ne moraju da zure sa placanjem:haha:
 
Pojedini članovi već bili smorili sa pitanjima kada će pare za repu, a sada se više nejavljaju :haha:.
P.S. I ja čekam pare od repe, treba da mi plate usluge od tih para :osmeh:.
 
Nazad
Vrh