Šecerna repa 2014

Iako je najavljena niza cena repe 2014 dali cete povecati povrsine pod njom

  • da

    Glasovi: 24 42,9%
  • ne

    Glasovi: 32 57,1%

  • Ukupno glasača
    56
  • Anketa je zatvorena .
I ja takodje pisem otpremnice za ugovaraca i posebno za sebe,ali ako sam dobro pratio mislim da u Crepaji prilikom vadjenja kamionima vuku na tvrdu podlogu,pa je tad zdimio jedan.Ili mozda gresim?
 
aDa, znam, cekao sam rezultate da se uverim, posto sam u blizini te repe imao jos jednu, gde je sve isto uradjeno, isto seme, giraf, sejana istog dana, sva hemija radjena isto, a ispade razlika u kilazi. Da li ste vi culi da je negde bilo takvih stvari ? Da li je bilo jos slucajova ?:haha:
 
Gde da kažete kamiondžiji da je lopov.Nema smisla.Letos sam zakuvao na silosu sa par kamiondžija a samo sam ih pitao koliko bankomata(šibera) imaju na prikolicama. :haha:
 
Prosle godine meni drugar nudio kolko hocu repe za 1,5din.Taj od kog su vukli na kraju imao prosek jedva 2,5v/kj.Ojadili coveka.
 
Kamiondzije su uvek bili prevaranti.
ma,to nije istina :osmeh:

- - - - - - - - - -

Gde da kažete kamiondžiji da je lopov.Nema smisla.Letos sam zakuvao na silosu sa par kamiondžija a samo sam ih pitao koliko bankomata(šibera) imaju na prikolicama. :haha:
manje kamiondzija skine od onih na vagi,obratite paznju na vlagomere ili na tariranje vage u šećerani :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

koliko su vam tura odneli od 45 tona repe?vage u sećerani mere do 6o tona-16tona kamion
 
Onda posebno valda mere kamion a posebno prikolicu,

A kako onda mere ovakve kamione tj; šlepere :sta::osmeh:

fotografija0469.jpg
[/IMG]
 
Nazad
Vrh