Čime se bavite osim poljoprivredom?

Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

@karalic da je meni malo tvoje bede=penzija+poljoprivreda pa da zapevam i ja :ppozdrav:
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

Penzija+poljoprivreda=gubitak[/quote]

E Karalicu, :nono: ne valja ti ova formula, ja pokušavam (i zato sam "seljak u pokušaju" - nadam se uspešnom) da to bude Penzija+Poljoprivreda=Dobitak (na kvadrat) :haha:, :haha:, :haha:

:ppozdrav:
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

Dovoljno mi je što se bavim samo poljoprivredom i ovako nemam ni nedelje ni praznika još plus da sam negde zapošljen bilo bi... ::pomoc:;
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

Ali , i nije bitno kolika je penzija... Bitno je koliko je koristim :haha:
A poljoprivreda mi u tome pomaze :ppozdrav:
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

@ Karalic

Menjaj se sa N.A. ali pod uslovom da i godine menjate.

North ARMY je napisao(la):
@karalic da je meni malo tvoje bede=penzija+poljoprivreda pa da zapevam i ja :ppozdrav:
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

E, moj peto 1... Sve nase penzije, stoka i imanja ne vrede koliko njegove godine. Po toj osnovi, daleko je NA bogatiji od nas :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

uh i nisam nesto bogat ovih dana,svaki dan mamuran a nocu umoran od diskoteka,al neka uporan decko nikad ne odustaje.
Nadam se da cu doziveti vase godine a dotle steci neku kucu i zaraditi penziju.
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

Imam privatnu firmu koja se bavi proizvodnjom betona i betonskog bloka tj. Betonjerku.

Da se ne lazemo, da ne radim ovaj privatan posao nikad ne bi ni mogao da radim poljoprivredu jer stvarno sa ovim cenam jedva da se ostvari neki prihod taman da pokrijes neke osnovne potrebe za kucu, tako da stvarno ne vidim neku veliku perspektivu ako drzava ne pomogne vise ...a dok su ovi lopovi na vlasti u to cisto sumnjam.
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

@ N.A.

Ako nastavis jos dugo da obilazis dikoteke i maznjavas Bambuse tesko. A sto se penzije ticu neznam dali ce drzava imati para i za nase koji smo u penziji za koju godinu. Svetska ekonomska kriza.
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

Ne brini nisam ja redovni alkos ja sam vikend alkos i slavlja kad su volim :ppozdrav:
Nikad solo drinker i obe bombice i krmace po haustorima,samo uz dobro drustvo :ppozdrav:
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

Imam par kamiona ali nije bas sjajno kao nekad.
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

:bravo: :bravo:Ja se bavim gradjevinom. Radim kao armirac, od neceg se mora ziveti...
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

Monter vodovodnih i termo instalacija. Vise radim ove termo , centralno i etazno tosu poslovi koji se nerade u prolece i leti , tako da koristim kisne dane u jesen i zimi da popunim kucni budjet.
Nije ni posao ko nekad a i nemam kad da odradim neki ceo objekat ( a nemase vise ni sa kim) pa radim samo intervrncije i sanacije eventualno neko menjanje kotla nadogradnja nekog grejnog tela itt
 
Odg: Cime se bavite osim poljoprivredom?

Radnik obezbedjenja , za agenciju. radim po bankama i slicnim objektima.
 
Nazad
Vrh