Čestitke za ponove.

Za soju ide gornje 9mm okruglo, donje 4mm duguljasto.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Bolje je gornje okruglo od 10 mm a donje 4,5 mm sa duguljastom perforacijom jer se u slučaju sitnijeg zrna sito od 4 mm brzo zablindira pa mora da se čisti non stop dok kod rupe od 4,5 mm skoro i da nema čišćenja.
 
https://www.polovniautomobili.com/kombajni/15174179/zmaj-142 Постао сам и ја члан змајева 142 :haha: 92год,гуме предње одличне задње ту и тамо,адаптер за кукуруз без сечке што сам и хтео јер хоћу нову да уградим,житни хедер са колицима,лимаријски здрав,изашао пре неки дан из кукуруза,регистрован на мојој општини,превоз до куће неких 18км,мотор одличан плаћен 6000е.....Шта мислите кога да нађем да ми скрати житни хедер јер морам то да урадим због специфичности мога атара имам доста проласка кроз викенд зону?
 
Limarijski se vidi da su mu krpljena korita ovršene i ne ovršene mase a ima i udarene fleke u bunkeru.Za sužavanje hedera imaš majstora u Hrtkovcima koji se bavi time.Pronađi ga na fejsu Moreno Jovakaric se zove i preziva.
 
То је крпљено заборавио сам да напишем ово споља и бункер који није крпњен овако у суштини је лимаријски ок није изломњен....Матићу контакт неки?
 
https://www.polovniautomobili.com/kombajni/15174179/zmaj-142 Постао сам и ја члан змајева 142 :haha: 92год,гуме предње одличне задње ту и тамо,адаптер за кукуруз без сечке што сам и хтео јер хоћу нову да уградим,житни хедер са колицима,лимаријски здрав,изашао пре неки дан из кукуруза,регистрован на мојој општини,превоз до куће неких 18км,мотор одличан плаћен 6000е.....Шта мислите кога да нађем да ми скрати житни хедер јер морам то да урадим због специфичности мога атара имам доста проласка кроз викенд зону?
Drugar kupio pre par dana isto142 al sa 3.6m heder hteo bi da menja za4.2
 
Grunt:

Ja bi sa sigurnošću smeo da kažem da ovaj kombaj nije 92 godište, osim ako vlasnik nema original račune.

U svakom sliučaju, nek služi, i zaradi noviji.
 
Није ми то толико битно битне су ми друге ствари тај превоз,регистрација друга општина возање дођите сутра итд јбг као ситнице на крају 600-800евради на ништа јбг....
 
Nazad
Vrh