Čestitke za ponove.

Jesu li stranice nove? Imam jednu 470 koja čeka remont i što dalje sve mi se više čini da će stranice biti kao orginal što su bile (sitno rolovane).
Ma kakvi nove ,polovne,našao po oglasima al prilično dobre,par cevi se zamenilo donjih i vatra...meni lično ove više odgovaraju jer ih mogu sam zatvoriti,a ne tovarim repu pa mi lanci ne smetaju...gledao sam da prođem što jeftinije,ne treba meni totalni remont,ove ovakve pod šupom kad budem držao trajaće još 50 godina
 

Kad smo kod stranica,ovo su po meni najbolje stranice(druga prikolica),nose teret bez srednjeg lanca lake su kao sitan rol,al nemaju ni cevi ni kutija tako da se voda i kondezacija nigde ne zadržavaju i nema šta da struli podsećaju na tehnostroj stranice..
 
fW3KPjD.jpeg
 
Nek te dobro posluzi!
Koji je zahvat i koliko €, ako nije tajna?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
210cm. Puna cijena je oko 6500e plus pdv , a uzeo ga preko Madjarskog posticaja ovde , sa minus 70$ , pa me izasao oko 2000e plus pdv.
Probao , radi super iako mi je prvi put. Samo me cudi da nema nazad zavjesu nekakvu gumenu iznad valjka a ima vijke postavljene tu ? Neznam dali da stavim neku gumu , dosta radim kraj puta magistralnog . Mada kolko vidim ne frca kamenje nazad nesto , vise sam primijetio po koji kad naidje na tucanik ili sljunak poleti naprijed pored traktora , al neznatno
 
Poslednja izmena:
210cm. Puna cijena je oko 6500e plus pdv , a uzeo ga preko Madjarskog posticaja ovde , sa minus 70$ , pa me izasao oko 2000e plus pdv.
Probao , radi super iako mi je prvi put. Samo me cudi da nema nazad zavjesu nekakvu gumenu iznad valjka a ima vijke postavljene tu ? Neznam dali da stavim neku gumu , dosta radim kraj puta magistralnog . Mada kolko vidim ne frca kamenje nazad nesto , vise sam primijetio po koji kad naidje na tucanik ili sljunak poleti naprijed pored traktora , al neznatno
Vodi racuna moze fino da opali u traktor ili jos gore vozaca. Tarupirao sam sa surakovim tarupom tokom proleca sto kod njega sto kod mene, kad proleti parce drveta pored traktora ode 30 metara napred. Ako imas mogucnost vozi ga stalno pored traktora, kad mora iza mora ali izbegavaj ako mozes pogotovo ako imas kamena kao sto kazes..

U svakom slucaju dobra stvar i odlicna kupovina 👍
 
Ima one ploce , zastitnu zavjesu naprije ,kolko moze da zastiti neznam.Uglavnom ide pored , osim uski poljski put kad se radi. Kolko sam primijetio , kamencic kad poleti naprijed ,leti nisko , vejoravtno zbog te zavjese. Najbolje kad bi napravio neku mrezu koja moze da se stavi i skine na zadnje staklo
 
Ne vidi se iz ovog ugla da li ima oprugu.Moj ima dve opruge i kad recimo zapne za panj koji ne vidim opruga se nategne,taman imaš vremena da staneš i bezbedno eskiviraš.
Nedavno sam menjao staklo,kad je opalilo nisam znao šta me snašlo.Sad ću neku zaštitu za nazad da stavim bar dok radim u voćnjaku iza traktora.
 
Ne vidi se iz ovog ugla da li ima oprugu.Moj ima dve opruge i kad recimo zapne za panj koji ne vidim opruga se nategne,taman imaš vremena da staneš i bezbedno eskiviraš.
Nedavno sam menjao staklo,kad je opalilo nisam znao šta me snašlo.Sad ću neku zaštitu za nazad da stavim bar dok radim u voćnjaku iza traktora.
zveknulo u staklo kad ste vukli malčer pored traktora ili kad je malčer bio iza traktora?
 
Kad je bio iza traktora.
Bio sam ubeđen da ne može da izbaci ništa tako visoko al sam se prevario.
Mada i ona zaštita od limova kao zavesica ima uskrivlheno par komada verovatno je našao tamo put.
 
Ne mora ni da bude iskrivljena dovoljno da baci jedan za drugim, prvi komad udari i podigne zavesu i sledeci izlece tuda kao metak.. Bas sam gledao sa strane dok radi i koliko se podize zavesica povremeno..
 
Ino brezice ima metalnu zavesu-zastitu
Kad se radi redovno grancica ili grudvica zemlje uleti u kabinu i naravno pogodi u glavu.. A vidim da dosta skidaju zavesu tu metalnu kaze lakse guta masu
 
Ovaj sa kojim sam ja radio takodje ima metalnu zavesu, jedno parce je bilo zalomljeno i iskrivljeno pa sam ga ispravljao i vario, odokativno lim je sigurno 2-2.5mm debljine, prilicno je teska i opet izlece masa. Te plasticne zavesice nece dugo trajati ako se potera u ozbiljniju masu, sreca nije ih tesko zameniti limom..
 
Nazad
Vrh