Čestitke za ponove.

Kod nas je svako mogao kupiti traktor ko ima registrovano domaćinstvo, od ove godine je ograničeno da svake 3 g možeš kupiti traktor i snaga prema količini zemlje, i novina je pdv ne ulazi u obračun. Prošle godine bilo oko 800 traktora a ove oko 400, plus sad i Belarusi možda 100 150 traktora.
Lako je vama vi imate Dodika
 
Kako sad da prelazim na ljesnik ili maline kad to radimo oduvjek? Ma nije problem ,netreba nista , samo kad neko kaze da treba biti zadovoljan posticajem? Nek ne daju nista ,netreba , samo da sjasu , da ne lude narod propagandom i svojim zavrzlamama. Autokratija i populizam prema zatucanom narodu je dotle doso , da sada bukvalno danas dodik objavi neku slicicu ili parolu na tviteru , sta mu je palo na pamet da palamudi i vec sutra , svi bilbordi u Rs su oblijepljeni tom slicicom. Znaci tupi te u zdrav mozak , da ti nebi slucajno razmisljao ,nego da ti pojasni sta je u pitanju.
 
Jbg onda si lose pisao projekat. Mora malo i da se budzi ne moze sve na finjaka. Dodas malo neke ekoloske gluposti malo dronovi-navigacije cuda ludila-malo organska prozivodnja i ostale zajebancije. Jbg mora malo da lazes samog sebe u biznis planu i eto ga...

Drug moj prosao sam na dosta konkursa znam kako to ide. Budzeno je dosta toga. Video nadzor, krokodilka za utovar stajnjaka, navigacija i jos svasta nesto. Najveci problem prave bodovi za nerazvijene opstine. Falilo mi je dva boda. Ne kazem da se ne moze proci ali ne ide bas tako lako… pogotovo za traktor


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh