Čestitke za ponove.

Ja sam komšinici obećao haljinu, a kako stvari stoje sa sojom, nema ništa od haljinčeta. Malo, malo, pa me pita jel se još zeleni, ja slegnem ramenima i kažem- dosta podgorela.
 
Kupi joj minić onda. Ona će nešto dobiti a i tebi bolje...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Konačno stigla kući.
22ca7afa79eadbe88f6a5b0c0a7291c0.jpg


Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 
600l, u standardnoj opremi, 12m grane sa hidrauličnim podizanjem i dodatak elektro paljenje gasenje sa kontrolom pritiska. Cenovno mi bilo puno za kes ali prosao za subvencionisani kredit na 3 godine otplate i prelomio.

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 
600l, u standardnoj opremi, 12m grane sa hidrauličnim podizanjem i dodatak elektro paljenje gasenje sa kontrolom pritiska. Cenovno mi bilo puno za kes ali prosao za subvencionisani kredit na 3 godine otplate i prelomio.

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
Da li je bolje 15 m pa onda jutro odmah zahvati ili ovako 12m? Cestitka, jako lepa prskalica, da imam garazu za nju mozda bi i ja gledao da kupim, ovako samo gledam da kudim :haha: :ppozdrav:.
 
Da li je bolje 15 m pa onda jutro odmah zahvati ili ovako 12m? Cestitka, jako lepa prskalica, da imam garazu za nju mozda bi i ja gledao da kupim, ovako samo gledam da kudim :haha: :ppozdrav:.
Meni je problem gabarit, nemogu da se provučem od salaša do njiva uzanim ulicama, i 2.5m mi je na knap

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 
Ta mix posuda nije prakticna iz vise razloga bar meni :
1 tesko se ispira
2 kad se radi sa njim mora da se rebaci na rska je i rucno da se zatvore svi ventili pa kasnije zatvore sto na 560 nije pristupacno pa bide mnogo puta gore dole.
3 kad spustim prskalicu da gasim sekcije onda kardan lomi.
Kome se svidja neka koristi, moja stoji za ukras.
 
Nazad
Vrh