Čestitke za ponove.

Ta mix posuda nije prakticna iz vise razloga bar meni :
1 tesko se ispira
2 kad se radi sa njim mora da se rebaci na rska je i rucno da se zatvore svi ventili pa kasnije zatvore sto na 560 nije pristupacno pa bide mnogo puta gore dole.
3 kad spustim prskalicu da gasim sekcije onda kardan lomi.
Kome se svidja neka koristi, moja stoji za ukras.
Zavisi kako za koga. Ja nebi vise radio bez nje, prskalica 1200 litara recimo kada prskam total sipam 85 litra totala pa nisam valjda budala da ga dizem na poklopac skroz gore. To je isto kada bi u rezervoar kombajna od 400 litra sipao sa kante... treba cuvati ledja..

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Ta mix posuda nije prakticna iz vise razloga bar meni :
1 tesko se ispira
2 kad se radi sa njim mora da se rebaci na rska je i rucno da se zatvore svi ventili pa kasnije zatvore sto na 560 nije pristupacno pa bide mnogo puta gore dole.
3 kad spustim prskalicu da gasim sekcije onda kardan lomi.
Kome se svidja neka koristi, moja stoji za ukras.
Oko posude se slažem sa tobom, da nije baš praktična, jer sam hemiju brže sipao gore I odmah ispirao nego na ovoj posudi, ali dobra je kad se sipa total iz velike kante, ili više vrsta otvora, pa se može na dva mesta sipati hemija.
Sekcije se ne moraju zatvarati niti povećavati pritisak preko razvodnika, ukoliko se dovod za posudu uzme iz voda što ide iz pumpe do razvodnika, ubaci slavina preko koje podešavas željeni pritisak u posudi, a druga slavina, koja vodi do posude, da ne bi gubio pritisak prilikom prskanja, kada se mix posuda ne koristi. Ovako se smanji pritisak u razvodniku, ali se poveća u posudi, i bolje se ispira i brže ambalaza, brže vuče hemiju.... A traktor radi na ler
 
@Aca97 Koje je probleme imao kad ste ga uzeli,ako nije tajna ?.Jel u njemu John Deer motor ili ?.Ares su definitvno jako dobre masine,bilo to Renault ili Class.Ja znam onako malo sa stranih foruma da hoce da ima problema sa elektronikom,bilo to vezano za menjac ili hidrauliku ,takodje i nesto oko kocnica i povezanosti sa uljem menjaca,tako nesto ...
Nije druze, radjen ceo prednji trap, damper, spojnicka, reverzer, amortizeri na kabini, i jos sitnih stavkica oko elektronike sredjeno, pocupane neke zice, posecene. Uglavnom vraceno sve na fabricko
Jeste Dzonijev motor ima, evo peglao letnju sezonu, utisci mnogoo dobri
 
Svaka cast, tek sada sam vidio slike. Na oko ste ga utegli maksimalno, limarija lakirana a stakla kao nova. Ko se ne razumije najbolje rekao bi cak da je nov!
 
Nije druze, radjen ceo prednji trap, damper, spojnicka, reverzer, amortizeri na kabini, i jos sitnih stavkica oko elektronike sredjeno, pocupane neke zice, posecene. Uglavnom vraceno sve na fabricko
Jeste Dzonijev motor ima, evo peglao letnju sezonu, utisci mnogoo dobri
Ko ti je radio reverzer i elektroniku ? Treba i ja da prekontrolisem neke sitnice kod Silvera i neki dugmici da se osposobe da bi olaksali rad..
 
Dragane jesi gledao onu sto si trebao?
Drgar je sebi pre par god nabavio neki spediter u dosta dobrom stanju i koristi ga samo u silazi, vuce za kombajnom i po nekad kukuruz u klipu preveze.
Uzeo ga za smesne pare a za te stvari mu vredi mnogo.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Jesam, ofarban grob, i to loše ofarban. Ofarbao čovek preko rdje, od 7 guma koje daje uz nju nemaš dve upotrebljive. Malo je i iskrivljena. Meni baš za silažu treba, da u početku dok ne mogu dva traktora na par da stanu, nju vučem za silokombajnom. Na kraju ću uzeti tako nešto, spediter ili da ne kupuje, samo da je u ok stanju.

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh