Čestitke za ponove.

Da, i meni Brantner je više k srcu, ali je igrala stvar lagera da bude odmah isporučiva. Imam već jednu manju dvadesetak godina i zadovoljan sam, pa nadam se da će ova odrađivat isto kako treba...
 
https://postimg.cc/SJVQLVfF]

20220620-165248.jpg
[/URL][/url]
Stiglo pojacanje
 
Šta bi sad naši hajduci rekli na ovo,. Borili se da proteraju turke sa naših drumova i krv prolivali za to, a turci se oped vratili bez i jednog ispaljenog metka.
 
Ajd' da je neka visoka tehnoligija, pa da čovek i ne kaže ništa. Al' kad mi nismo kadri ni ovu bravariju da radimo sami onda ko nam je kriv, Poljaci i Turci trljaju ruke... To je sve posledica politike koja smatra da mi ne znamo ništa, da nismo sposobni za išta i da su nam stranci potrebni da ne pocrkamo od gladi i žeđi.
 
Hvala, kolega. Ne, 2.2m i u pitanju je 560 ne 577. Spremač je kupljen uz preporuku vrlo kompetentne osobe koja radi s ovom kombinacijom godinama. :)

Послато са S42 помоћу Тапатока
 
Izvini prvi put nisam obracao paznju i mislio sam da je 577 sad sam se vratio da pogledam slike i vidim da je 560

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Komšo, šta kažu knjige, koliko bi ta kmbinacija trebala za 10 sati srednje teškog dubokog oranja da uradi?
 
Evo da se pohvalim sa svojom dugo dugo ocekivanom ponovom :D :giggle: Traktor Belarus 1025.3 je stigao u aprilu a plug Regent Eurostar 120 juce,ovo je nekako bio moj decacki san koji sam ispunio :giggle: sutra krece slavlje sve po redu sa tamburasima u dvoristu da se proslavi kako dolikuje :D
tr1.jpg

tr2.jpg

tr4.jpg

Evo malo sam na kraju ispozirao :ROFLMAO:

tr3.jpg
Odlična mašina, paziš samo na hladnjak, interkuler i filter vazduha da su čisti, jer hoće da greje motor ako se nakupi slame ili ostataka bilja i traktor će da služi jako dobro, ima težine i snage baš dosta.
 
Nazad
Vrh