Čestitke za ponove.

Takve sad imaju i zute a bile su crvene te su sa najacom opremom da kazem
MBV Vrsac

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Stigao utovarivac,zao mi kineza sta ga sve ceka :)
278984421_534602488279898_7652186682413473127_n.jpg
 
Trebalo bi 500-600 rh godisnje.
Utovarivac je njegov fabricki,samo su ga kasnije poslali iz kine. Uzeo sam kasiku,iglu za bale i krokodilku za stajnjak. Dize 4-ti red bala 120x120 znaci preko 360. E sad kolko tacno nisam video taj podatak.Uglavnom ima eu kacenje,i dobre uglove. Nisam bas zadovoljan kako je pricvrscen za traktor,ali vreme ce pokazati da li im je to dobro resenje.
 
Да, свакако. Вероватно је већа површина у питању па има рачуна.
 
Pa sta znam,probao sam kasiku peska da preteram nista mu nije falilo niti sam primetio da se nesto muci.Kada se spusti dole blizu je traktora,cak su i tegovi napred morali da se skinu jel bi zakacilo.
 
Kada je daleko trebalo bi da je preglednije kod manipulisanja.Kod mene je kašika dosta blizu traktora i uopšte je ne vidim tokom rada što nikako nije zgodno.
 
Ne razumem,koji bi tu problem bio.Valjda sto je dalja lakse moze da tovari u kamion i slicno.
Pa da je traktor od 4t nije problem ali za taj mali sa velikim teretom u kasici moze biti ako je daleko od traktora...
Gledao sam foton 90 u radu...po golem utovarivac, dugacak... pa to je teret na prednjem mostu 90% sa punom kasikom a jedan od zadnjih tockova cesto bude da jedva i dodiruje tlo
Ne mora da znaci da sam u pravu sto se tice tvog ali tako mi odaje utisak na prvi pogled
 
Velika vaga na prednji most, i meni se to malo ne svidja... kad je blizu onda nezgodno za utovar, sve ima svoje, jbg.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Danas sam bas testirao,sa punom kasikom peska uzbrdo nizbrdo na neravnom putu.Nigde nisam osetio da je secnuo napred. Cak sam pokusao i naglo da zakocim nizbrdo i stao je sasvim normalno.Valjda oni u fabrici znaju sta rade,nije utovarivac neka karabudzevina pa da se uklapa na drugi trakgor,nego je njegov fabricki.
 
Nazad
Vrh