Čestitke za ponove.

Danas pao pazar. Gvozdje je gore od droge.
https://ibb.co/3zfqpTy]
77910f3e98a7-800x600.jpg
[/URL]
9227763e24b4-800x600.jpg
[/URL][/url]
 
Elektro pogon ili klasika, ne vidim ili sam slep ? Kažu da su te Kleine odlične mašine, da te sluzi i zaradi još jednu.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 
Ma kakvi, imam svega na terenu.
Ova trpi svasta od pripreme, mada ne izgleda tako. Ono sto ne volim na vecini diskosnih je sto puca red de diskovi useju dok kod ove toga nema. Bila mi je na 2km od kuce, samo sam cekao da padne cena na prihvatljivih 1 000e.
 
Ne znam nisam radio sa ovim tipom , Ima tu dosta razlike.Moja je htela da lomi zrna soje jel se stvore risevi na metalnim delu na koju naleze ploca pa zrno ne hvata lepo I zdrobi ga.Kukuruz hoce da hvata po dva zrna I moras imati odgovarajuce ploce .Ne znam kako tu stoje ploce ova je iskljucivo samo za repu.Ploce moraju biti dobre neostecene I u balansu, sve jednake duzine da su opruge lanci,takodje sve dobre lancanike ,odnos I prenos da je sve isto I jednako , sve je cista mehanika I podrazumevaju se ove stvari.
 
Videces sta je slikaj da vidim kako izgledaju ploce I odakle ide pogon jel ima svaka svoj posebno Ili dobija preko ova dva tocka.Kod.moje.su bili nazad veliki metalni nagazni tockovi I svaka baterija za sebe
 
Poslednja izmena:
Sejala je izmedju ostalog I repu ,kod mog rodje zato sam ti napisao da vidim ploce.Al problem je sto si ti nepoverljiv I poprilicno zilav Sremac pa se vise smarat necemo,uzivaj💪🔥👋
 
Poslednja izmena:
Vidi da se razimes video bi da ima centralni pogon po menjacu na gredi sa oeve strane, da ima svaka svoj pogon ne bi bio taj menjac.
Sto se tice ploca specificne su i ista masina ima opciju sa razlicitim brojem rupa.
Pre kupovine sam bio na konsultaciji kod 2 coveka koji imaju takve i poneo i ploce kao uzorak da uporedim kakve su ove.
Tako da mozes mirno da spavas.
 
Nazad
Vrh