Čestitke za ponove.

Sa srećom da služe mašine kolege..samo napred. Kolega @Đula koliko je bio gruber i koja je radna širina?

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Puta 120 ili 150?
Trebalo bi da, rus radi sa njom bez problema, ja sam radio sa kaišarom 150x170 sa 892
 
Maticu, sta je realno ako je 5300e povoljno?
Ili sam ja nesto prespavao kad su cene otisle gore u odnosu na proslu godinu.
Meni se ne svidja kajisara a letva lanac i valjci su jos skuplje.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Mislio sam da je fiksna komora, to sve menja.Velika je to bala.Da je 120*120 ta presa bi koštala 7.000-8.000+evra.
Deks presu sa mrežicom, širokim pick upom, letva lanac sistemom, balom 120*120 ne možeš naći nigde ispod 7k da je u o.k stanju, bar ja nisam našao a obišao sam sve aktuelne trgovce.
 
Mislio sam da je fiksna komora, to sve menja.Velika je to bala.Da je 120*120 ta presa bi koštala 7.000-8.000+evra.
Deks presu sa mrežicom, širokim pick upom, letva lanac sistemom, balom 120*120 ne možeš naći nigde ispod 7k da je u o.k stanju, bar ja nisam našao a obišao sam sve aktuelne trgovce.
Sta ima veze sto nije fiksna komora pa isto mogu da pravim balu120-120


Tapatalkkal küldve az én DUB-LX1 eszközömről
 
Po cemu fiksna komora je skuplja od varijabilne? Varijabilna isto moze da pravi 120x120 bale, ali ona nabija od pocetka, dok fiksna nabija kad napuni komoru. Ne mora on praviti 180x120 niko ga ne tera, ali nije ogranicen kao sa fiksnom...
 
Možeš, nisam ni rekao da ne možeš.Videćeš i sam kako se to pokazalo u praksi a neka te mašina služi bar 100.000 bala.
Ne znam zbog čega je fiksna skuplja, niko mi nije dao konkretno objašnjenje.Pretpostavljam zbog manevrisanja i težine samih bala.
 
Fiksna komora zbog manje bale i lakše manipulacije jer mi je skučen prostor a da sazivam mobu nema smisla.Nisam hteo kaišaru niti valjke već isključivo letva lanac sistem.Tako sam savetovan od krajnjih korisnika, da li sam se zeznuo ili nisam videću i sam, ne mora niko ništa da mi kaže.
 
Cek sad mi nista nije jasno, kako je na fiksnoj manja bala ako varijabilna moze da pravi manje bale

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Male bale vise nemam sa kim da skupljam tako da cu biti prinudjen da predjem na rolo.
Isto sam obilazio i gledao, sta uzeti, pametan nisam.
Ovde neki uzeo neku kajisaru za 2 tauzenke kakva je mogu samo da zamislim za te pare jer je nisam video ali kazu mi da radi posao, aj ga jbi.
Cene su nabijene da nije humano.
Pobegla mi ispred nosa DF blizu bila, povoljna, godila mi po sve ali ima neko uvek ko brze prelomi.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh