Čestitke za ponove.

Evo, zadnje gume aman pa nove, prednje malo lošije ali mogu još, fale mu tegovi napred i automatska kuka jer trenutno ima poteznica a plaćen je možda malo više nego što treba. Pregledano je 5 Zetora i na kraju smo se odlučili za ovog, a potraga je trajala par dana.I da kažem da je komplet ofarban prije par godina i da je dovežen na točkovima, prešao oko 50km i za sada nema nigdje ulja da curi ili tome slično.
 
Poslednja izmena:
Nisam vas nigde sreo. Ali sam pretpostavio odakle je po tome što se vidi oko kombajna. Dobre mašine uvozi. Znam bar 20-tak mašina (20-80000e) što su otišle od njih i svi su zadovoljni.
Čestitam.
 
Cestitke kolega i da dobro sluzi, i zaradi jos jedan. Jel od Pavlovica? Koja je cena? Ja sam isto zainteresovan za istu marku i model, malo je falilo da uzmemo jedan ali zbog ove situacije smo sve odlozili do leta
 
Pa sad nemogu puno reci osim sto se vidi n oko.. model je sa kraja proizvodnje 2166E 1997g, ima 30 ks jaci motor od ovih bez slova E, oprema je sva kao na 23 seriji.. heder 5m mada cu videti da se menjam za 5,5m. 4300 sati motora 3200 rotora. Ima nekih sitnica da se pogledaju i dovedu u red. Zanimljivo je sto po celom kombajnu na par mesta ima one male stek lampe, i dosta opcionih dodataka, na primer ima perforirano korito i poklopce apcuga, i tosce fabricki sa fabrickim poklopcima istih, dodatni rezevoar za gorivo i podesavanje doljneg sita sa strane kombajna i jos poneke sitnice…
Pa da uzimaju masine za sebe da rade, pa sta kad ode otislo je, korektno su i u prodavnici delova..
Cena, kako se uzme mozda je puno mozda ne, 45k je placen.
 
Poslednja izmena:
Bio sam tamo zbog drugog kombajna, ali sam onda saznao da ovaj tek u fazi pregovora, pa sam ipak sacekao dok ovaj dodje, posto ga je cekalo nekoliko ljudi, ja sam uspeo da ga pogledam jos tako reci na kamionu, pa sam ga prvi pogledao dole i kaparisao.. dalje je sve islo lakse.
 
e5c41f466d03c7463850ae9e93a3235b.jpg

5c6e6481d5f316ec6788123e553f84ce.jpg

b4d74ced7f8fce10bd41a0cbd34f9eb8.jpg


Juče stigla. Namestio sam joj i ceradu ali to nisam slikao.
165cm radni zahvat.
Cena 140k.
 
Nazad
Vrh