Čestitke za ponove.

Juce stigla masina. 2008 god, 3520rh motora. 2320 vrsalice. Zitni heder 5.10m, adaptqcija za suncokret, korpa za kukuruz, blinde, sita, treci klip na grlu. 205 ks motor, 6000L bunker.
db97f79ec01eb875db972b3ebadea128.jpg
1885ba177a8d7e43cc2692a3fb2871ad.jpg
90a036d845245fad1e4828a01d1589ac.jpg
06dee73a78eaa5b567a4e333b2c35ffa.jpg
e2037774e6bb8d7166dcba1fa0e2c676.jpg


Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Pa da,na tu mislim kamionku,pokojni ujak je uzeo kombajn dzon dir 1085 ili 1086 ne znam oznaku u nekom selu pored beca mislim da je gensendorf,i doterao ju je na toj kamionki, pozajmio kamion od mog komsije (100e)i sa gorivom i iznjmljivanjemprikolice pls troskovi putarine i ostalih peripetija nas izaslo 550e. Usli smo na belu crkvu i ostavili masinu u gradiste i dosli kuci
 
Nisu realni sa cenama,to sam hteo reci,ako covek kupi neki djavo tipa kao sto je kolega uzeo kombajn ili nebitno sta koji je 30,40,50ooo nebitna je cena,onda ajde da ogulimo coveku kozu sa ledji. Vi mene shvatite kako hocete,ali niti je ljudski niti se tako radi neki posao,tako se gube musterije danas u ovom cudu,moras svima izaci u susret.
 
Dobro je to rešenje a još bolje bi bilo da ima mogućnost ugradnje ublaživača udara koji kod nošenja teških priključnih mašina radi radnju i amortizuje udare u toj meri da ne moraš da miliš po neravnim putevima, vagašima, rupetinama već da voziš normalno bez bojazni da će ti pući poluga, toplink i sl.
 
Dobro je to rešenje a još bolje bi bilo da ima mogućnost ugradnje ublaživača udara koji kod nošenja teških priključnih mašina radi radnju i amortizuje udare u toj meri da ne moraš da miliš po neravnim putevima, vagašima, rupetinama već da voziš normalno bez bojazni da će ti pući poluga, toplink i sl.
Ovo sa pomocnim klipovima je provereno vec, pola Padine ima torpeda sa klipovima, kace poluteske drljace i prskalice od 650 lit na njih (torpeddo 75).
 
Dobro je to rešenje a još bolje bi bilo da ima mogućnost ugradnje ublaživača udara koji kod nošenja teških priključnih mašina radi radnju i amortizuje udare u toj meri da ne moraš da miliš po neravnim putevima, vagašima, rupetinama već da voziš normalno bez bojazni da će ti pući poluga, toplink i sl.
Ubaci hidraulicni akumulator na cilindre i ima ublaživač.
 
Pa da,na tu mislim kamionku,pokojni ujak je uzeo kombajn dzon dir 1085 ili 1086 ne znam oznaku u nekom selu pored beca mislim da je gensendorf,i doterao ju je na toj kamionki, pozajmio kamion od mog komsije (100e)i sa gorivom i iznjmljivanjemprikolice pls troskovi putarine i ostalih peripetija nas izaslo 550e. Usli smo na belu crkvu i ostavili masinu u gradiste i dosli kuci
Uzeo ti ujak od komsije kamion i doterao kombajn iz Beča,meni ta ptica deluje smesno, da bi isao bilo gde van Srbije treba ti licenca, da bi usao u Austriju treba ti bilateralna dozvola a da bi dobio bilateralnu dozvolu trebao bi da budes dugo dugo autoprevoznička firma,pa cak ni tada,ne razumete kako to sve funkcioniše sa trazenjem istih. Manite se prevozom kombajna u drumskom saobraćaju, ako moze vozite ga putevima po Srbiji ako ne možete platite, nije to plug pa ćete da platite auto prikolicu 25e na dan
 
Imam svu potrebnu dokumentaciju kao i stric koji je bio vozac profi,podatke od firme nemogu da slikam i objavim a ostala dokumentacija mi je u drugoj kuci. Izvinjavam se ako je nekome delovala smesno prica,ko ima novca da plati za 200 i neki km 900e svaka cast, ja nemam ni za kombajn onakav a kamoli za drugo pa se snalazim kako znam ubuduce ustrucavacu se da komentarisem autoprevoznike da ne uvredim nekoga. Kolegi neka je sa srecom sa masinom da ga dugo sluzi i zaradi nov i veci.
 
Imam svu potrebnu dokumentaciju kao i stric koji je bio vozac profi,podatke od firme nemogu da slikam i objavim a ostala dokumentacija mi je u drugoj kuci. Izvinjavam se ako je nekome delovala smesno prica,ko ima novca da plati za 200 i neki km 900e svaka cast, ja nemam ni za kombajn onakav a kamoli za drugo pa se snalazim kako znam ubuduce ustrucavacu se da komentarisem autoprevoznike da ne uvredim nekoga. Kolegi neka je sa srecom sa masinom da ga dugo sluzi i zaradi nov i veci.
Druže nemoj da se ljutiš, ali ja sam samo hteo da kazem da bi imao licence i sve ostalo to mozes a neko drugi niti ima niti mu se isplati da ima samo za jednu priliku koja mu se ukazala tad i ko zna kad. Ovo sto si ti pokazao je sertifikat, ja pricam o licenci koju izdaje ministarstvo saobraćaja, ja je imam ali nemam bilateralnu dozvolu a za nju se kokurise u ministarstvu i postoji odredjen broj istih i da bi je dobio treba neki drugi da odustane a ona ti treba ako vrsis prevoz izmedju Austrije i Srb.to nije reda radi već ti niko neće napraviti exportni papir bez toga.Čisto da neko ne pomisli da je takva akrobatika moguća i da bi mu se isplatilo to a ko moze da tera asfaltom neka tera. Ja sam za lexiona platio 450e uzeo mi Bugi iz Šapca ,od Klenka do Pozarevca 180km, ja ga ne bi terao za te pare asfaltom. Nema tu ljutnje, ja ono sto znam ja pisem ono sto neznam pročitam, ovaj forum za to i služi,razmenjujemo mišljenja
 
Nazad
Vrh