Čestitke za ponove.

Ma na kontrolu mislim, nije na dugme nego klasika, na ručice

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Dobro su ti uzeli meru s obzirom na ulazni model menjaca i hidrauliku obicnu. Nek te dobro sluzi!
 
Menjac ima 12x12 i 24x24. Imas tri ranga po 4 brzine i reverser hidraulicni napred nazad. Za 24x24 ima hi-lo bez kvacila sto je jako zgodno. Ta hidraulika ako je kao na Nh imas dva para izvoda. Jedan obican koji ima gore/dole i slobodan protok, a drugi par izvoda mozes da stalno kruzi ulje. Nabudzane verzije sa Ehr imaju 3 para i na svakom mogucnost da stalno gura ulje.
Mozda nisam dobro shvatio. Ako je 43+pdv onda je skupo jako skupo. Ako je 43 sa pdv onda je to to.
 
Aha, to. Ta verzija je skuplja. Moram proveriti koliko jerimam negde zapisano. Anisam je ni hteo, jer imam ovde jednog koji uopšte nijezdaovoljan sa njima ima 2 hi-lo ali 85 ja mislim i jednog ovakvog samo bez prednje vuče. Kod tih sa multikontrolerom su se namučili sa svim tim elektrokomandama, malo malo pa u servis. 43 je sa pdv-om

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
@lekso
Cestitam i zelim ti da radi perfektno barem prvih 20k sati, a posle kako ti bude!

@nedeljkosavic012
nisam neki strucnjak za cnh grupaciju, ali mislim da je ova kabina prilicno ozbiljnija od td kabine i da se vise gadja sa kabinom iz t 4.75, kakvih mislim da nema ratarskih na nasem trzistu.
Ali jos jednom ponavljam da nisam strucan niti neko ko je proveo hiljade rs na takvim traktorima
 
Meni ista kabina malog Farmall 55C koji se prodavo po opremi, a sasija kabine ista kao Farmall 115C ali onaj ima 24X24,el. hidrauliku i reverzer. Ali polozaj svih komandi identican.
 
Cestitke kolega, samo neka broji rh.
Samo reci da li je made in turkey ili nesto drugo.

Sent from my S60 using Tapatalk
 
Hvala, pojma nemam,ne moze se tome u trag uci. U agrotechu svi pricaju da se oni samo u st valentinu sklapaju dok kad ulazis u kabinu ne mozes a da ne vidis made in italy

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Bio sam u bt da gledam 5075e al mi se nikako ne svidja to sto se sastavlja u indiji i sto je tezak 2800kg i sitan je brate baš. Ovoga sam upravo izmerio dok sam predavao suncokret ima 4080kg a gledao sam i to da mi je servis na 15min i delovi i sve

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Nazad
Vrh