Čestitke za ponove.

svaka cast bukur, moj komsija ima takvog samo veceg i par godina mladjeg, neverovatno kako lepo ti kombajni vrse i koliko imaju veliki ucinak. svaka cast jos jednom.
 
Boga mi bilo je dosta jebeno, postavicu video zapis od kompletnog istovara, nema prosirenja 30 posto sirine gume gazi po prikolici a ostalo ide osim to jest u vazduhu, tako prednji i zadnji tockovi, strasno za gledati

2h8byxf.jpg
[/IMG]
 
Sa strane prikolice (gde je konkrentno na ovoj plava boja) se naprave nosaci i na njih dolazi daska(fosna)debljine 5 cm i sirine 20-25 cm.To se postavi sa obe strane prikolice i kombajn potpuno bezbedno silazi i nailazi na prikolicu.Ovako je vrlo rizicno.
 
Bila je fosna sa strane, izvuku se drzaci na svako metar ali su sve fosne popucale cim je stao na njih
 
I mi smo isto imali slučaj gde su popucale fosne usled tereta kombajna.Sreća pa je umesto jedne fosne stavljena metalna nazovimo je fosna od kamiona šleperice inače bi kombajn završio na krovu lako.
 
[video]https://www.facebook.com/zoran.erdeljan.5/videos/1568431009852240/[/video]

- - - - - - - - - -

Evo i snimka
 
Nazad
Vrh