Čestitke za ponove.

Hahaha i ja cim sam otisao da gledam kejsa,odmah sam nazvao galicija,covek ga je bas izucio... :) i hvala mu na pomoci oko kupovine... :)
 
Име моје мораш познавати машину ако хоћеш да те служи, а кад се нешто деси да то и поправиш, а да те не одеру јебиветри од механичара и електричара за ситнице...

А ти полако гледај неке на нету, па кад одлучиш да пазариш неки позовеш, ја дођем до тебе па одемо да га ја погледам и да кажем јел вреди те паре или не...
 
Te traktore i ne mogu da rade kojekakvi jebivetri mehaničari,mogu samo da pilje u njega ko tele u šarena vrata:ppozdrav:
 
Грешиш синак, много грешиш...јер уопште нису шпанско село, као што се мисли...ето мени мог одржава рођак, човек се разуме у електрику јер је одржавао тенкове м84, разуме се и у механику доста добро, а са литературом коју смо узели пролетос, сад можемо сами да их одржавамо наше тракторе...
 
To sve stoji ,sitnice ležaj, semerig,nešto oko struje to može svako ko hoće...ali ne daj Bože da mora menjač ili nešto krupnije da se radi veruj mi da ako već nisi to radio nećeš ga sastaviti skoro,ne možeš ni da zamisliš kakvih sve tu sitnih začkoljica i zajebancija ima ...:ppozdrav:
 
И за то имам пријатеља, који одржава џондике у задрузи...

А пто се тиче рође, тај је поправљао на м84 СУВ и његове подсклопове који су малко компликованији од целе електронике на кејсу, а ово му дође ко вожња бициклом по парку...

- - - - - - - - - -

Ово је тема о честиткама, а не о слободној дискусији о тракторима и нема смисла да пишемо о нечем другом...:ppozdrav:
 
k0Va8PX.jpg

yRrV9J5.jpg

I konacno stigao ljutak... :)
 
Malo kasnim, ali ovo su moje prinove u ovoj godini... Roto-drljaca..
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG] Roto-kosa Vicon..
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG] Sakupljaci sijena
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
 
Име моје мораш познавати машину ако хоћеш да те служи, а кад се нешто деси да то и поправиш, а да те не одеру јебиветри од механичара и електричара за ситнице...

А ти полако гледај неке на нету, па кад одлучиш да пазариш неки позовеш, ја дођем до тебе па одемо да га ја погледам и да кажем јел вреди те паре или не...
Jel se ti komšija tako dobro razumeš i u druge stvari.Kad krenem da biram neku za poslovnu pratnju,da pozovem i tebe?
 
Nazad
Vrh