Chat 18

Nisam ni znao da je ministar Glamocic nadlezan za prava kucnih ljubimaca, mislio sam da kucni ljubimci ne spadaju u resor Ministarstva poljoprivrede ,sumarstva i vodoprivrede .
 
Zar misliš da se Božijih Zapovesti trebaju pridržavati samo vernici?
Smatraš da su prve četiri ili druga najvažnije?


Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
Trebalo bi svi.Prve 4 su odnos naš prema Bogu.U drugoj zapovesti Bog ne priznaje nikakve relikvije,ikone,zgrade(crkve,manastiri...)Popovi su nas okrenuli od Boga.
 
Smatraš da je sveštenik 'kriv' za nečiju (ne)veru.
Nepravilno tumačiš zapovesti.

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
Radi se o nepoštovanju Božije zapovesti gde sebe popovi ističu kao božije izaslanike.Pročitaj drugu božiju zapovest više puta.Ne mislim da te ičim uvredim samo moje tumačenje je drugačije od tvog.Shvatićeš i ti jer je zapovest jasno napisana.
 
Od komunista se svašta moglo čuti tokom njihove vladavine.
Srećom, u mojim krajevima su bili malo ređi i nisu baš zalazili previše pa se ponešto ispravno i očuvalo.
Poštujem i ateiste i agnostike a i vernike koji od verskih stvari najviše cene slave i preslave radi znate već čega.

Sent from my XQ-DQ54 using Tapatalk
 
Stvarno ne treba mnogo o tome. Svako radi kako misli da treba. Religija, vera, crkva, popovi.... Sve su to različite kategorije.
Ali je samo jedan Bog i Biblija.
"Не прави идола нити каква лика од онога што је горе на небу, или доле на земљи, или у води испод земље. Немој им се клањати нити им служити, јер сам ја Господ Бог твој " (2Мој. 20.4-5)."-druga Božija zapovest.
 
Nazad
Vrh