Changfa

I onda kažete nisu kinezi konkurencija zapadnim traktorima.....
Ovi Changfa se prodaju kao alva vidim.
Ja sam pazario Ensign 90ks. Trebalo bi da stigne prve nedelje jula, barem su mi tako rekli zadnji put kad sam pričao sa njima.
Prilikom kupovine rok je bio krajem maja.....
Gledao sam i Changfa 90ks, ali narandžasti mi se ipak više svideo..

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Dosta komotnija kabina, crni enterijer kabine (kod changa 90ks je bio belo-sive boje) i sinhro menjač koji ide neverovatno lagano kao na kolima.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Dosta komotnija kabina, crni enterijer kabine (kod changa 90ks je bio belo-sive boje) i sinhro menjač koji ide neverovatno lagano kao na kolima.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Kakva je brava sa unutrasnje strane na desnim vratima ? Cini mi se da imaju nesto specificno ako je to kinez kog prodaje Agropanonka..
 
Kakva je brava sa unutrasnje strane na desnim vratima ? Cini mi se da imaju nesto specificno ako je to kinez kog prodaje Agropanonka..
Da jeste taj iz agropanonke. Na bravu na vratima veruj mi nisam obraćao nešto poosebno pažnju, tako da nemam pojma kakva je.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh